ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

YAPTIĞI HİZMET VE ETKİNLİKLERİ HEP ŞAHITLI İSBATLI.HALKA AÇIK YAPIYOR.

YAPTIĞI HİZMET VE ETKİNLİKLERİ HEP ŞAHITLI İSBATLI.HALKA AÇIK YAPIYOR.

Tarih 15 Eylül 2021, 12:45 Editör editor

BARTIN BELEDİYE BAŞKANI CEMAL AKIN BELEDİYE BAŞKANLIĞINA GELDİĞİNDEN BU YANA BARTIN İLİNİN YEREL OLARAK KAÇ GAZETESİ VAR İSE BÜTÜN ETKİNLİKLERİNİ VE HİZMETLERİNİ BU GAZETELER HUZURUNDA KAMU OYUNA DUYURUYOR.

ÖRNEĞİN HERGÜN,BARTIN OLAY,BARTIN MANŞET,VE BARTIN HALK GAZETESİ BARTIN BELEDİYESİNİN SESİ OLARAK HİÇ BİR ŞEYİ GİZLİ KAPAKLI DEĞİLDE İYİSİ İLE KÖTSÜ İLE HİZMET VE ETKİNLİKLERİNİ İFŞA ETMEKTEDİR. MUHTAR MAHALLE SAKİNLERİ AKIN’I ZİYARET ETTİ Şiremirçavuş Mahallesi Muhtarı Mehmet Ay Belediye Başkanı Cemal Akın’ı ziyaret ettiler. Ziyarette Mahalle sakinleri de hazır bulundu. Belediye Başkanı Cemal Akın yaptığı açıklamasında, “Şiremirçavuş Mahallesi Muhtarımız Mehmet Ay, Aza Nail Aldı, mahalle sakinleri Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Halil Balık ve Akçamescit Ortaokulu Okul Müdürü Ersin Uzun ile birlikte belediyemizi ziyaret etti. Şiremirçavuş Mahallemizde yapılan doğal gaz çalışmaları hakkında bilgiler verdiğim ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. İL AHİSİ BELEDİYEDE Ahi Evran-ı Veli’yi anmak ve ilkelerini yaşatmak amacıyla gerçekleşen 34. Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında, İl Ahisi ve beraberindeki heyet Bartın Belediyesi’ni ziyaret ettiler. Belediye Başkanı Cemal Akın Ahilik Haftası programı kapsamında gerçekleşen ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamasında, “İl Ahisi seçilen, tekne ustası Hasan Fayız, İlin Çırağı seçilen Aşçı Eda Bakla, İlin Kalfası seçilen kuaför Şükran Özen, İl Ticaret Müdürü Erhan Özcan, Bartın Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği Başkanı Sinan Amasralı, Lütfullah Kocabaşoğlu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Durak Doğan ve değerli öğretmenlerimiz Ahilik Haftası programı vesilesiyle belediyemizi ziyaret ettiler. Belediye Başkan Yardımcım Ahmet Kömeç’in ağırladı ziyaretçilerimiz nezdinde Ahilik kültürünün tanıtılmasına ve gelecek kuşaklara aktarılmasına katkı sunan herkese teşekkür ediyorum. Bu vesileyle bir kez daha ilimiz esnaf ve meslek kuruluşları ile tüm halkımızın Ahilik Haftası’nı kutlar, birlik, beraberlik, dostluk ve ahiliğe esas olan kardeşlik duygusunun büyüyerek devam etmesini dilerim. Ahilik Haftası kutlu olsun” dedi. AKIN BAKKA TOPLANTISINA KATILDI Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) Eylül ayı Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı. Bir önceki Yönetim Kurulu Toplantısında alınan kararlarla ilgili yapılan çalışmaların görüşmeleriyle başlayan toplantıya, Karabük Valisi Fuat Gürel başkanlık yaptı. Toplantı, gündemde yer alan diğer maddelerin görüşülmesi ve gelecek ay için planlanan çalışmalar hakkında Yönetim Kuruluna bilgiler verilmesiyle son buldu. Başkan Cemal Akın yaptığı açıklamasında, “ Yönetim Kurulu Üyesi olduğum Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın Yönetim Kurulu Toplantısında alınan kararların bölgemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler "EDİTÖR EMİRCAN SUCU BİLDİRİYOR" (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 98 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

kültür sanat

SAVAŞTA HASTALANMIŞ HAKAN GİBİ

SAVAŞTA HASTALANMIŞ HAKAN GİBİ ÖNCE ACISINI PAYLAŞALIM GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZLE HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞANLARA RAHMET EYLİYORUZ GERİDE KALANLARA ...

VALİ BEYE SUALİMİZDİR? BÖYLE İL MÜDÜRÜ OLUR MU?

VALİ BEYE SUALİMİZDİR? BÖYLE İL MÜDÜRÜ OLUR MU? BU KADAR DA FAZLA.. DEVLET TERBİYESİ ALMAYANDAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLUR MU?
ALMANYA’DA VE TÜRKİYE AİLE HEKİMİLİĞİ KIYASLANIRSA….17 Ekim 2021

ANKET

Şu anda seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirdiniz?Tüm Anketler


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi