ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM
Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

BELEDİYE BAŞKANLIĞI BAŞLI BAŞINA BİR MEZİYET OLSA GEREK. HALKI İLE İÇ İÇE OLAN BİR BAŞKAN

BELEDİYE BAŞKANLIĞI BAŞLI BAŞINA BİR MEZİYET OLSA GEREK. HALKI İLE İÇ İÇE OLAN BİR BAŞKAN

Tarih 27 Ağustos 2021, 18:14 Editör editor

30 AĞUSTOS NEDENİ İLE BÜTÜN ESNAFA BAYRAK DAĞITTI
Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, daire müdürlerinin katılımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

TOPLANTIYA daire müdürleri katıldı. Toplantıda devam eden ve yapım çalışmaları başlanacak olan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Toplantının ardından açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Halkımıza en iyi şekilde hizmet etmek için düzenlemiş olduğumuz değerlendirme toplantıları ile çalışmalarımız ve projelerimiz hakkında istişarelerde bulunuyoruz. Altyapı ve üstyapı hizmetlerimizin yanı sıra kültürel ve sosyal çalışmalarımızla halkımıza en iyi şekilde hizmet sunmak amacındayız. Ayrıca şu an da devam eden ve açılış törenleri gerçekleşecek olan projelerimiz var. Allah nasip ederse 30 Ağustos 2021 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk ve Şehitlerimiz Müzesi’nin açılışını gerçekleştireceğiz. Bu projemizin yanı sıra Bartın Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Projemizin de yapım çalışmaları devam ediyor. Ayrıca Bartın Belediyesi Gasilhanesi’ni Ekim Ayında hizmete sunmayı amaçlıyoruz. Yine bir başka projemiz olan Demirciler Mahallesi Mimoza Parkı olarak bilinen alanda yeni bir yaşam merkezi oluşturuyoruz. İnşallah bu hizmetimizi de en kısa zamanda vatandaşlarımızın istifadesine sunacağız. Yakın zamanda hayata geçirmek istediğimiz çalışma ve projelerimiz var. Halkımızın yaşam kalitesini artırmak ve şehrimizin güzelliklerine güzellikler katmak istiyoruz” dedi. "NEŞTER" (GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 127 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

kültür sanat

SAVAŞTA HASTALANMIŞ HAKAN GİBİ

SAVAŞTA HASTALANMIŞ HAKAN GİBİ ÖNCE ACISINI PAYLAŞALIM GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZLE HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞANLARA RAHMET EYLİYORUZ GERİDE KALANLARA ...

VALİ BEYE SUALİMİZDİR? BÖYLE İL MÜDÜRÜ OLUR MU?

VALİ BEYE SUALİMİZDİR? BÖYLE İL MÜDÜRÜ OLUR MU? BU KADAR DA FAZLA.. DEVLET TERBİYESİ ALMAYANDAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ OLUR MU?
ALMANYA’DA VE TÜRKİYE AİLE HEKİMİLİĞİ KIYASLANIRSA….17 Ekim 2021

ANKET

Şu anda seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirdiniz?Tüm Anketler


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi