ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KAYSERİ İL BAŞKANININ BASIN AÇIKLAMASI.KAMUOYUNA VE BASINIMIZA.

KAYSERİ İL BAŞKANININ BASIN AÇIKLAMASI.KAMUOYUNA VE BASINIMIZA.

Tarih 01 Temmuz 2021, 11:52 Editör editor

ŞEHİR MERKEZLERİNİ YUNANLILAŞTIRDILAR SIRA ARAZİLERE GELDİ.
Talas Belediyesi geçen yıl Endürlük mevkisinde yaklaşık 10.000 metre kare araziyi “tarımsal amaçlı “ kullanmak üzere ihaleye çıkmış ve 3 yıllığına kiralamıştır. İhalede kira bedeli yıllık 1.800 TL olarak gerçekleşmiştir.

Buraya kadar her şey güzel ama ihale sonrası bu arazinin etrafı, kiralık olmasına rağmen, tamamen beton duvarlar ile çevrilmiş, arazinin yaklaşık 3000 metre karesine çeşitli inşaatlar yapılmış, geri kalan araziye çocuk parkı, havuz gibi sosyal donatılar yapılmıştır… Büyükşehir yasası ve imar affından sonra, vatandaşın küçücük kulübeleri bile yıkılırken, tarım amaçlı araziye bu türlü yapılaşmanın olmasına ve ticari işletme haline gelmesine neden göz yumulmaktadır. Tarım amaçlı arazilerin bu şekilde kullanılması cinayettir. Geleceğimize yapılan ihanettir. Her geçen gün tarım ve hayvancılığın bitme noktasına gelmesi tesadüf değildir. Talas Belediyesinin bu konu ile ilgili açıklama yapmasını bekliyoruz, Talas Meclis üyelerimiz bu konunun yakın takipçisi olmaya devam edecektir. M.Sebati ATAMAN Kayseri İl Başkanı "HABER EDİTÖRÜ SATI ÇETİNER BAYRAKTAR" (GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 140 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

doğa olayı

VALİ BEYİN DİKKATİNE DERE YATAĞINA CAMİ YAPILIR MI?

VALİ BEYİN DİKKATİNE DERE YATAĞINA CAMİ YAPILIR MI? SEL FELAKETLERİNDEN DER ALMADIK MI? OLDUĞU GİBİ İSKAN RAPORUNU VERENLER SUÇLANACAK AMA İŞ İŞTEN GEÇMİŞ OLACAK DÜZGÜ...

HER YERDE VATANDAŞ GERGİN CAN KULAĞI İLE KİMSE KİMSEYİ DİNLEMİYOR.

HER YERDE VATANDAŞ GERGİN CAN KULAĞI İLE KİMSE KİMSEYİ DİNLEMİYOR. AK PARTİ GENEL BAŞKANININ ATILAN SLOGANLARDAN MİMİKLERİ DEĞİŞTİ.
MERHABA SEVGİLİ OKURLARIM.21 Eylül 2021

ANKET

Şu anda seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirdiniz?Tüm Anketler


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi