ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
İYİ PARTİLİ USTA ÇORUM İL BAŞKANLIĞINDA KONUŞTU

İYİ PARTİLİ USTA ÇORUM İL BAŞKANLIĞINDA KONUŞTU

Tarih 06 Şubat 2021, 14:41 Editör editor

İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Erhan Usta, "İYİ Parti, Türkiye'yi yönetmeyi amaç edinen ve milletin refahını artırmak için siyaset yapan bir siyasi partidir.

İYİ Parti Ekonomi Politikaları Başkanı Erhan Usta, "İYİ Parti, Türkiye'yi yönetmeyi amaç edinen ve milletin refahını artırmak için siyaset yapan bir siyasi partidir." dedi.Usta, Çorum'da kent merkezi ile bazı ilçelerde temaslarda bulunup sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.Ziyaretlerinin ardından partinin il başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Usta, İYİ Parti'nin iktidar olmuş gibi sorumlu davranan bir siyasi parti olduğunu, bu nedenle Anadolu'nun farklı yörelerini gezip vatandaşları dinlediklerini söyledi.Bu kapsamda geldikleri Çorum'da birçok kişiyle görüştüklerini belirten Usta, "Tarım ve sanayi potansiyeli olan Çorum, Türkiye sosyoekonomik gelişmişlik sıralamasında 50. sırada. Bu, Çorum'a yakışmıyor. Bunu çok daha yukarıya taşıyabilir." ifadesini kullandı.Çorum'un en büyük ihtiyacının yük taşımacılığına uygun bir demir yolu hattı olduğunu anlatan Usta, "Çorum'u hem limana hem de içeriye bağlayacak demir yolu yapılmalı. Samsun-Çorum- Ankara demir yolu, yük taşımacılığı açısından mutlak suretle devreye sokulmalı. Bununla ilgili Ankara'ya döndüğümüzde ilgili kurumlara baskı yapacağız, Meclis gündemine de tekrar getireceğiz." diye konuştu.Usta, bir gazetecinin ittifaklara ilişkin sorusu üzerine şöyle konuştu:"İYİ Parti olarak Türkiyeyi yönetmeye talip bir siyasi partiyiz. Yani mevcut sistem maalesef böyle ittifakları zorunlu kılıyor. Çünkü ittifak yapmadığınız zaman dezavantajlı duruma düşüyorsunuz. Bizim ittifaktaki yerimiz bellidir şu an itibarıyla ancak bunun da ötesinde İYİ Parti, Türkiyeyi yönetmeyi amaç edinen ve milletin refahını artırmak için siyaset yapan bir siyasi partidir."Toplantıya İYİ Parti Ankara Milletvekili Ayhan Altıntaş ve Aksaray Milletvekili Ayhan Erel, Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ile partililerin dışında çok vatandaş katıldı . "HABER EDİTÖRÜ SATI ÇETİNER" (KRAL 71 GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 1254 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GUNCEL

VATANDAŞ MEHMET ALİ SORUYOR?

VATANDAŞ MEHMET ALİ SORUYOR? KİMSENİN TOPRAĞINDA GÖZÜMÜZ YOKSA NEDEN ORALARDAYIZ?

BİR ARAŞTIR ŞİRKETİNİN SEÇİM ANKETİNDE İYİ PARTİNİN OYU EN ÖNDE. 14.02.2021 11:18 |

BİR ARAŞTIR ŞİRKETİNİN SEÇİM ANKETİNDE İYİ PARTİNİN OYU EN ÖNDE. 14.02.2021 11:18 | Avrasya Araştırma Şirketinin "Bugün milletvekilliği seçimi olsa hangi partiye oy verirsiniz?" sorusunu yönelttiği a...
10 YILDIR CEVAPLANMAYAN SORULAR11 Şubat 2021

EN ÇOK OKUNANLAR

  • Son 7 gün haber eklenmedi.


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi