ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KRAL 71 AİLESİ OLARAK  BİZDE TEKİNİN DÜŞÜNCELERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ

KRAL 71 AİLESİ OLARAK BİZDE TEKİNİN DÜŞÜNCELERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Tarih 22 Ekim 2020, 14:25 Editör editor

kırık Kale basın camiasınaTekin’den tebrik mesajı Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, "21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü" dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, kamu yararına yönelik hizmetlerini gerçekleştiren gazetecilerin aynı zamanda yerelden genele sosyal, kültürel, ekonomik gelişim açısından da şehrimizin ve ülkemizin büyümesine, kalkınmasına doğrudan katkı sunduğuna vurgu yaptı. Başkan Tekin, mesajında şunları söyledi: “Gazetecilik, her koşulda gerektirdiği dinamizm ve fedakârlığıyla icrası zor, ülkenin vicdanı olma vasfını elinde bulunduran nadide mesleklerden biridir.Geçmişten bugüne düşünce özgürlüğünün yanı sıra demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olan gazetecilerimiz; ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak, halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen önemli kişilerdir. İnsanlar, basından okudukları ve öğrendikleri haber ve yorumlar doğrultusunda bilgi sahibi olurlar Bu açıdan gazetecilerin, yaptıkları haber ve değerlendirmeler ile toplumu doğru bilinçlendirme sorumlulukları da bulunmaktadır. Yönetenler ile yönetilenler arasında köprü görevi gören, yöremizde ve bölgemizde kültürel, sosyal ve ekonomik gelişiminde aktif olarak görev alıp emek harcayan tüm kıymetli basın mensuplarının 21 Ekim Gazeteciler Bayramını kutlar, meslek hayatlarındaki başarılarının devamını dilerim” "GENEL YAYIN YÖNETMENİ M.ALİ ÇETİNER"HABER EDİTÖRLERİ SERPİL ERBAY"ESENGÜL YÜCEKAYA"SATI ÇETİNER"ERVANUR VAROL"SEVDA ERTUĞRUL" DEMET HANEFE CENGİZ" (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 2540 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

kültür sanat

KIRIKKALE DE GIDIM GIDIM SİYASET ANATOMİSİ..

KIRIKKALE DE GIDIM GIDIM SİYASET ANATOMİSİ.. KIRIKKALE SPOR VE SPORLULAR ULUSOY'U ARAR DURUMDALAR...

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜNÜN DE İSMİ DEĞİŞECEK Mİ?

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜNÜN DE İSMİ DEĞİŞECEK Mİ? Kırıkkaleliler soruyor Habur kapısında açılımın mucidi olan kişinin bu kampüse adı verildi o ismi gördükçe bizler r...
İMKANLAR ELİMDE OLSA!21 Kasım 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi