ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
BÜLENT ALTINIŞIK ANTRENMANI TAMAMLADI BUNDAN BÖYLE SAHADA OLACAK.

BÜLENT ALTINIŞIK ANTRENMANI TAMAMLADI BUNDAN BÖYLE SAHADA OLACAK.

Tarih 14 Ekim 2020, 14:00 Editör editor

İlçe kongrelerini ve İl kongresini tamamlayarak yeni yönetim kurullarını oluşturan İyi Parti, İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık başkanlığında sabah kahvaltısında bir araya geldi.

ADETA KAHVALTIDA KENETLENDİLER İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık “Bugün organize ettiğimiz kahvaltımıza katılım sağlayan İl yönetim kurulu, il disiplin kurulu, İl kadın kolları, İl gençlik kolları, İl genel Meclis üyesi ve Merkez İlçe Başkanımıza teşekkür ederim. Kongrelerimizi tamamlayarak oluşturduğumuz ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımıza daha etkin bir şekilde devam edeceğiz. Bütün teşkilatlarımızla birlikte yarın seçim olacakmış gibi hazırlanıyoruz, bütün hedefimiz Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı, İyi Partimizi ilimiz Kırıkkale’de ve Türkiye’de birinci parti yapmak için gece gündüz hiç durmadan çalışmaktır. Bu süreçte bütün teşkilatlarımızla çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız” dedi ALTINIŞIK BİLGİ VERDİ Altınışık, "Halkımızın İyi Parti’ye ve Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’e olağanüstü bir sevgi ve muhabbeti olduğu aşikardır. Bütün partiler oy kaybederken bütün muhalif anket kuruluşlarına rağmen partimizin oyunun yükseldiği herkes tarafından kabul edilmektedir. Bu durum da bizim omuzlarımıza daha fazla sorumluluk yüklemektedir. Seçmenden aldığımız mesaj bizi sahada görmektir. İyi Parti yöneticilerimiz, üyelerimiz ile el ele, omuz omuza hiç bir ayrıma, hiç bir fitneye yer vermeksizin çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. "HABER EDİTÖRÜMÜZ SATI ÇETİNER" (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 1182 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

siyaset

KIRIKKALE CHP KADIN KOLLARI İLÇELERDE TEŞKİLATLANIYOR:

KIRIKKALE CHP KADIN KOLLARI  İLÇELERDE TEŞKİLATLANIYOR: Geçtiğimiz günlerde kırıkkaleye gelen MYK üyesi mehtap Yücel Balışeyh kadın kollarına Nejla keskini,Delice kadın ko...

AKŞENER KAYSERİ İNCE SUDA NOKTAYI KOYDU.

AKŞENER KAYSERİ İNCE SUDA NOKTAYI KOYDU. PARTİ İÇİ ÇEKİŞMEDE AK LA KARA AYRILACAK DEDİ
VERGİ BORCUNA YAPILANDIRMA GELİYOR.24 Ekim 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi