ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
AVUKAT GÜLFEM BETÜL KONGREYİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYOR HIRSLI VE  HEYECANLI...

AVUKAT GÜLFEM BETÜL KONGREYİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYOR HIRSLI VE HEYECANLI...

Tarih 13 Ekim 2020, 12:53 Editör editor

Gelecek Partisi Kırıkkale Kurucu İl Yönetimini 09.10.2020 Cuma günü Kırıkkale Valiliği’ne yapmış olduğumuz bildirim neticesinde kurmuş bulunmaktayız. Gelecek Partisi Kırıkkale Kurucu İl Yönetiminin güzide şehrimiz Kırık kalemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

Uzun ve yoğun bir şekilde süren görüşmelerimiz ve çalışmalarımız neticesinde; Gelecek Partisi’ne ve Sayın Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na gönülden bağlı, Partimizin değerlerini benimsemiş, samimi, cesur ve kararlı hemşehrilerimizden oluştuğumuz Kurucu İl Yönetimimizin, ayrım gözetmeksizin her vatandaşımızın sesine karşılık olacağına inancımız tamdır. Gelecek bizim, Gelecek Kırıkkale'nin. Kurucu İl Yönetimimizi belirlerken esas aldığımız ölçüt ADALET, LİYAKAT ve SAMİMİYET olmuştur. Ayrım gözetmeksizin her kesimi kucaklayacak, tecrübe ve dinamizmi bir araya getirecek Kurucu İl Yönetimi ekibimizle Kırıkkalemiz için güzel işler yapacağımız aşikardır. İlimiz için bu bir başlangıç olmakla, ilçelerimizde de teşkilatlanma çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Ülkemizi, milletimizi ve Cumhuriyet Değerlerini korumak ve yüceltmek için çaba sarf etmek isteyen her bir vatandaşımızın başımızın üzerinde yeri vardır. Sürdüreceğimiz çalışmalarda ilk hedefimiz İNSAN ONURUDUR. Her vatandaşımızı insan onuruna yakışan hayat standardına ulaştırmak için emek ve çaba sarf edeceğiz. Gelecek Ailesi olarak 41 İlde Kongrelerimizi tamamladık ve Büyük Kongremiz için Genel Başkanımız 1 Kasım 2020 tarihini verdi. 10 ayda milletimizin desteği ile bu günlere ulaşmış olmaktan gurur duyuyoruz. Kırık kalemiz için de ilçe teşkilatlarımızın tamamlanmasının ardından İl Kongremizi gerçekleştireceğimiz günü sabır ve coşkuyla bekliyoruz. "HABER EDİTÖRÜMÜZ ERVANUR" (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 1176 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

siyaset

KIRIKKALE CHP KADIN KOLLARI İLÇELERDE TEŞKİLATLANIYOR:

KIRIKKALE CHP KADIN KOLLARI  İLÇELERDE TEŞKİLATLANIYOR: Geçtiğimiz günlerde kırıkkaleye gelen MYK üyesi mehtap Yücel Balışeyh kadın kollarına Nejla keskini,Delice kadın ko...

AKŞENER KAYSERİ İNCE SUDA NOKTAYI KOYDU.

AKŞENER KAYSERİ İNCE SUDA NOKTAYI KOYDU. PARTİ İÇİ ÇEKİŞMEDE AK LA KARA AYRILACAK DEDİ
VERGİ BORCUNA YAPILANDIRMA GELİYOR.24 Ekim 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi