ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
VALİ HIZLI KİM YAVAŞ?

VALİ HIZLI KİM YAVAŞ?

Tarih 05 Eylül 2020, 20:06 Editör editor

Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Kırıkkale ye geldi geleli proje üretiyor ve projeleri denetliyor o kadar projeden hiç birisi tamı tamına faaliyete geçmedi peki müsebbip kim valimi? işi yürütenler mi? 2019 yılında bir fiil vali beye sormuştum kalecik yol kavşağında sayın valim yeşil vadi projesi ne zaman biter diye bu yıl sonu bitecek demişti bitti mi?

VALİ İNCELEME YAPIYOR GALİBA BASKI YOK.VALİNİN GÜNÜ DOLAR GİDERSE BU PROJELER TAMAMLANIR MI DERSİNİZ? Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, ilk olarak yapımına devam eden Dinek Dağı Atlı Safari ve Doğa Parkında incelemelerde bulunmuş Buradaki çalışmaları yakından takip eden Sezer, projede büyük adımlar atıldığını büyük bir hızla projenin yapımına devam edildiğini söylemiş Sezer, Yeşillendirme çalışmalarının sürdüğünü ve eylül sonuna kadar bu projenin tamamlanacağını ifade etmiş inşallah biter temennimiz her şey kırıkkale içindir Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Kırıkkale İl Özel İdare Genel Sekreteri Haluk Karahan ve İl Genel Meclis Üyeleri ile birlikte Balışeyh-Kılevli köyü arasında bakım-onarım çalışmaları devam eden 7.4 km uzunluğundaki yolda incelemelerde bulunmuş da zannımca siyasiler pek galiye almıyorlar örneğin il genel meclisi başkanı valinin yanındaymış gibi gösterip kendini lanse peşinde gibi görünüyor evinde beslediği kuşlarının yemini suyunu bakımın acaba mim yapıyor il özel idarede çalışan birini görevlendirip kurumun arabasını da tahsis ettiği komşu çocuklarından gelen bilgiler arasında zira duyuşumuz gibi ise zatı muhterem Milletvekilliğine de adaymış acaba kuşlara verdiği ilgiyi projelere de veriyormuki doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış.hey hat"NEŞTER" (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 1071 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GUNCEL

ERKEN SEÇİMİN AYAK SESLERİMİ?

ERKEN SEÇİMİN AYAK SESLERİMİ? iç işleri bakanlığı numara tazeliyor evlerin ve müştemilatların numaraları yeniden yazılıyor edinilen bilgilere gör...

ASLANIN ERKEĞİNE DE ASLAN DERLER DİŞİSİNE DE.

ASLANIN ERKEĞİNE DE ASLAN DERLER DİŞİSİNE DE. MERAL AKŞENER AKP'YE SEMİNER VERDİ SINAVDA KALMAMASI İÇİN.
KİMSE BAŞKA ADALARLA MUKAYESE ETMESİN25 Eylül 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi