ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ HUKUK PROFESÖRÜ KEMAL GÖZLER KAZANDIĞI DAVAYI TEMYİZDE KAYBETTİ!

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ HUKUK PROFESÖRÜ KEMAL GÖZLER KAZANDIĞI DAVAYI TEMYİZDE KAYBETTİ!

Tarih 10 Haziran 2020, 17:33 Editör editor

geçte olsa adalet tecelli etti Kırıkkale üniversitesi hukuk profesörü Ramazan çağlayanı kitaplarımı kaynak göstermeden intihal yoluyla tez yazdı diye önce davayı kazandı ama Ramazan çağlayanın temyizinde mahkeme kararı bozdu.

Daha önce ilk derece mahkemesince haklı bulunan Kemal GÖZLER, Ankara Bölge Adliye Mahkemesi ve ardından Yargıtay tarafından haksız bulunarak davayı kaybettiği mahkeme tutanaklarından anlaşılmakta. Prof. Dr. Ramazan ÇAĞLAYAN, yıllar sonra sürdürdüğü hukuk mücadelesini kazandı. Kral 71 Haber Sitesi olarak geçmişte olduğu gibi şimdi de gerçekleri yazıyoruz.adalete saygılıyız abartıldığı kadar kimse büyük değilmiş. RAMAZAN ÇAĞLAYANIN KISA BİYOGRAFİSİ. 1968 yılında Samsun-Vezirköprü'de doğdu. 1988-1992 yıllarında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinde okudu. Yüksek Lisansını 1994'de Marmara Üniversitesinde, Doktorasını 2009 yılında İstanbul Üniversitesinde tamamladı. 1993 yılında Atatürk Üniversitesinde başladığı akademik hayatına halen Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinde devam ettirmektedir. Yabancı dili: Fransızca"NEŞTER" (KRAL 71;GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 3527 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ASAYİŞ

HDP'NİN YÜRÜYÜŞ ÇAĞRISI ÜZERİNE GİRİŞ ÇIKIŞLARIN SINIRLANDIRILDIĞI İL SAYISI 9'A YÜKSELDİ.

HDP'NİN YÜRÜYÜŞ ÇAĞRISI ÜZERİNE GİRİŞ ÇIKIŞLARIN SINIRLANDIRILDIĞI İL SAYISI 9'A YÜKSELDİ. Adana'da, HDP'li vekillerin tutuklanmasını protesto etmek amacıyla toplantı çağrıları yapılması üzerine mil...

NEDEN SADECE BAKKAL HANİ NEREDE MİLLET İTTİFAKININ KADIN TEMSİLCİLERİ ONLAR SÜS BİBERİMİ?

NEDEN SADECE BAKKAL HANİ NEREDE MİLLET İTTİFAKININ KADIN TEMSİLCİLERİ ONLAR SÜS BİBERİMİ? HEM CİNSİNİ SAVUN MAYANA KİM ACIR?BÖYLE KADINLAR İKTİDAR OLSA NE OLMASA NE!
SİZ İÇERİDEYKEN...04 Temmuz 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi