ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
PKK NE ZAMAN BİTECEK?

PKK NE ZAMAN BİTECEK?

Tarih 05 Haziran 2020, 14:39 Editör editor

SİĞİRTTE PKK OPERASYONU NEDENİYLE SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İLAN ADİLDİ!

Siirt'in Baykan ilçesine bağlı 4 mezra ve mahallede, PKKya yönelik operasyonlar nedeniyle sokağa çıkma yasağı ilan edildi:43 Siirt'in Baykan ilçesine bağlı 4 mezra ve mahallede, PKK'ya yönelik operasyonlar nedeniyle sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Bölgede operasyonlara milli ve yerli üretim olan atak helikopterleri de görev alıyor.VALİLİK AÇIKLADI Siirt Valiliğinden yapılan açıklamada, "Operasyon el faaliyetler esnasında, vatandaşların can ve mal güvenliği ile güvenli seyahat etme hürriyetinin ortadan kalkacağı göz önüne alındığında, kamu düzeni, suç işlenmesinin önlenmesi ve başkalarının hak ve özgürlüklerinin korunması amacıyla 5442 Sayılı İl İdaresi Kanunu 11/A ve 11/C maddeleri gereğince; Siirt'in Baykan ilçesi Gümüş kaş Mahallesi, Veysel Karanı Beldesine bağlı Yediveren Mahallesi, Umutlu mezraası ve Bimegol mezraası bölgesi ile sınırlı olmak üzere ikinci bir emre kadar sokağa çıkma yasağı ilan edilmiştir. Söz konusu yasağa vatandaşlarımızın uyması kendi can ve mal güvenlikleri yönünden önem arz etmekte olup, yasağın bitim süresi ayrıca duyurulacaktır" denildi"HABER EDİTÖRÜ ESENGÜL" (KRAL 71;GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ).

Bu haber 5959 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ASAYİŞ

ANIZ YAKANLAR ALLAH BELANIZI VERSİN DİYOR VATANDAŞLAR!

ANIZ YAKANLAR ALLAH BELANIZI VERSİN DİYOR VATANDAŞLAR! YANGIN ÇIKTI DEĞİL YAKTILAR BEREKET VERSİN Kİ ÇEVREDEKİ TARLALAR HASAT EDİLMİŞTİ.

BEYLER BEY BELİRSİZ MEYDAN ISSIZ MI SANDINIZ?

BEYLER BEY BELİRSİZ MEYDAN ISSIZ MI SANDINIZ? Kırıkkale'de 4 kişi, bir apartmanın bodrum katında ayaklarından tavana astıkları genç adama işkence etti. Üstel...
AĞAM AÇ AYI OYNAMIYOR.14 Temmuz 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi