ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
HALİL BEY BİZDE SANDIK Kİ İŞSİZLİĞE ÇARE ARADINIZ.

HALİL BEY BİZDE SANDIK Kİ İŞSİZLİĞE ÇARE ARADINIZ.

Tarih 05 Haziran 2020, 12:21 Editör editor

bak kardeşim siz hükümletin küçük ortağısınız bu milletin bin bir çeşit derdi var sonra polise yardımcı olarak 10 bin bekçi alındı bu bekçiler vazife aşkı ile yanıp tutuşuyorlar nasıl bir fırsat kollasak diye.

ama öyle ama böyle Türkiye yıllardır nasıl yönetiliyorsa bu millet alıştı iş yapacağız derken çiş yapmayalım elektro şok ya kalbi durdurursa ya beyinde hasar oluşturursa polis cinayet işlemiş olmaz mı?bak birde siz öz Türksünüz hem cinsinize zarara çalışmayın. keşke Kırıkkale için işsizlik için bir önerge verseydiniz böyle basit şeylerle kendi hiç etme ağabeyin gözünü sevsin senin. bir fıkra geldi aklıma şeytanın birisi gelmiş öbür şeytanlara demiş ki ben bugün bir iş yaptım güle güle öldüm demiş diğerleri sormuş ne yaptın demişler şeytan anlatmaya başlamış bir at arabacının Atını ürküttüm at bir yana dingil bir yana arabacı bir yana savruldular gittiler demiş.bu fıkraya hiç gülen olmamış demişler ki ulan At arabacı zaten bizden abdest almaz,namaz kılmaz eteğine işer gezer yazık etmişsin bizde seni bir ulama azdırıp yoldan çıkarttı sanmıştık demişler."NEŞTER" (KRAL 71;GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 5916 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ASAYİŞ

ANIZ YAKANLAR ALLAH BELANIZI VERSİN DİYOR VATANDAŞLAR!

ANIZ YAKANLAR ALLAH BELANIZI VERSİN DİYOR VATANDAŞLAR! YANGIN ÇIKTI DEĞİL YAKTILAR BEREKET VERSİN Kİ ÇEVREDEKİ TARLALAR HASAT EDİLMİŞTİ.

BEYLER BEY BELİRSİZ MEYDAN ISSIZ MI SANDINIZ?

BEYLER BEY BELİRSİZ MEYDAN ISSIZ MI SANDINIZ? Kırıkkale'de 4 kişi, bir apartmanın bodrum katında ayaklarından tavana astıkları genç adama işkence etti. Üstel...
AĞAM AÇ AYI OYNAMIYOR.14 Temmuz 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi