ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
YANLIŞ POLİTİKALAR YÜZÜNDEN TOPRAĞI SAKSIDA KÖYÜ TELEVİZYONDA GÖRECEĞİZ.

YANLIŞ POLİTİKALAR YÜZÜNDEN TOPRAĞI SAKSIDA KÖYÜ TELEVİZYONDA GÖRECEĞİZ.

Tarih 01 Haziran 2020, 00:55 Editör editor

gelmiş geçmiş bütün iktidarlar ahbap çavuş ilişkisi nedeni ile tarım ve köy işleri bakanlığını öldürdüler ne tarım kaldı nede köy bıranjına bakılmadan sokaktan tutup getirdikleri kişileri bakan yaptılar bir defa bakan olan kişi meyveye aşı yapmasını bilecek.

işte bu yüzden olacak ki koskoca 400 haneli karacalı köyü yok olmuş parmakla gösterebilecek üç beş ev buna benzer Türkiye de nice köyler yok oldu gitti. eskiden bu ülkenin %80'i köylü idi sevgili takipçilerim yemin etsem başım ağrımaz Ayaş'taki muharrem canlı mevcuttaki bakandan daha bilgili teorisi yok ama pratiği var bana da o lazım dinime imanıma tarım bakanlığı tam bir kel alinin bağı bel görmemiş çapa bilmez bağdan nasıl ki üzüm bekleyemezsin yani her yerini yapani ot bürümüş işte ta öyle bitki korumanın başındaki daire başkanı olsun hatta müsteşarı olsun tarım ilaçlarının prakpektuslarını okuya biliyorlar mı? veya ilaçların üzerindeki yazılar ne kadar kullanılıyor tarifini veriyor mu? zehirli olduğunu benim evdeki köpekte biliyor çünkü yemiyor aldığınız maaşlarda hakkım var ise zehri zıkkım olsun çünkü görevinizi ifa etmiyorsunuz telefonlara çıkmıyorsunuz 10 hatlı telefonun hiç birinde de mi adam olmaz demek ki bu bakanlıkta adam yok. "NEŞTER" (KRAL 71;GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 4167 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Tarım

ANIZI YAKTILAR ARPA TARLASINI DA YANDI.

ANIZI YAKTILAR ARPA TARLASINI DA YANDI. bu milletin kulağını laf gitmez ki yıllardır insanlarımızın dilinde tüy bitti anızları yakmayın diye ama kim Biliyo...

TARIM MÜDÜRÜ KORNAYA KARŞI SAVAŞ VERİYOR

TARIM MÜDÜRÜ KORNAYA KARŞI SAVAŞ VERİYOR BİR AYAĞI MEYVE ÇUKURUNDA DİĞER AYAĞI PATATES ÇUKURUNDA YERİNDE OTURMUYOR TAM BİR TARIM MÜDÜRÜ.
SİZ İÇERİDEYKEN...04 Temmuz 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi