ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
SİGORTA EKSPERLERİNE GÜVEN NE KADAR?

SİGORTA EKSPERLERİNE GÜVEN NE KADAR?

Tarih 04 Mayıs 2020, 13:17 Editör editor

Adana'da fırtına sigortalı tarlayı vurdu ekinler yattı ne tırpana gelir nede Biçere onca mahsul yazıda mı kalacak tarım bakanı ne teoride var nede pratikte babasının hatırına bakanlık yapan birisi.yatan buğdaya sıfır zaiyat veren bir eksperden ne beklenir demek ki işi bilmiyor.

çiftçiden veya köylüden yana olduğuna ben inanmıyorum tarlada onca buğday yatmış hasatı mümkün değil çiftçi şaşkın zira tarımdan anlayan başında bir bakan yok bunca tarım mühendisleri korana virüsüne mi yakalandılar da mesleği olmayan insanlar tarım bakanı olmuş kırık kalenin Balışeyh ilçesinde buğday tarlalarını sel bastı sigortalı olup olmadığını bilmiyoruz ama ilgilenen var mı yok mu ondanda bir ses çıkmadı cumhur başkanımız kapınızın önünü de ekin diyor ama henüz ekilene sahip çıkanı bulamıyoruz sayın cumhur başkanım bizler birer elçiyiz malumunuz elçiye zeval olmaz imiş."NEŞTER" (KRAL 71 GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 1863 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Tarım

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ÇETİN ARIK HÜKUMETTEN DERT YANDI.

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ÇETİN ARIK HÜKUMETTEN DERT YANDI. "DİĞER KENTLER BİZİ GEÇTİ KAYSERİMİZ ÜVEY EVLAT MUAMELESİ GÖRÜYOR DEDİ"

KÖR ARIYORDU BİR GÖZ ALLAH VERDİ İKİ GÖZ.

KÖR ARIYORDU BİR GÖZ ALLAH VERDİ İKİ GÖZ. tarım bakanlığı tam kel alinin bağı gibi kimse telefonlara cevap vermiyor verse de arayanı tatmin etmiyor mesleği i...
KEŞKE TÜRKİYE EĞİTİMDE ASLINA RÜCU ETSE.30 Mayıs 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi