ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
ALİ BABACAN ÇARŞAMBA GÜNÜ PARTİSİNİ KURUYOR PARTİNİN İSMİ BELLİ OLDU.

ALİ BABACAN ÇARŞAMBA GÜNÜ PARTİSİNİ KURUYOR PARTİNİN İSMİ BELLİ OLDU.

Tarih 08 Mart 2020, 20:44 Editör editor

AK Parti'den istifa eden eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, uzun süredir çalışmalarını yürüttüğü partisini Çarşamba günü kuracak. Babacanın yeni partisinin isminin DEVA olacağı öğrenildi.

AK Parti'den istifa eden eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, uzun süredir çalışmalarını yürüttüğü partiyi önümüzdeki çarşamba günü kuracak. 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de desteklediği Babacanın kuracağı partinin adının DEVA partisi olacağı öğrenildi.PARTİNİN ADI "DEVA" OLACAK Ali Babacan aylardır kurulması beklenen yeni partisini, kulislere sızan bilgiye göre çarşamba günü kuracak. Babacanın partisinin ismi ise DEVA Partisi olacak. Öte yandan partinin kurucular kurulunda, aktif görev alan vekillerin de olacağı öğrenildi.ÇARŞAMBA GÜNÜ KURULACAK Ali Babacan'la birlikte Sadullah Ergin, Nihat Ergün ve Beşir Atalay gibi isimlerin de kurucuları arısında yer alacağı yeni partinin kuruluş dilekçesi çarşamba günü İçişleri Bakanlığı'na verilecek.İSMİ VE LOGOYU BABACAN AÇIKLAYACAK Bakanlığa dilekçe verilmeden önce Ali Babacan, partinin ismini ve logosunu açıklayacak. Babacanın, yeni partinin programını genel çerçevesiyle kamuoyuna açıklaması bekleniyor.KURUCULAR ARASINDA KİMLER VAR?Babacanın Deva Partisinin kurucular kurulunda halen Meclis'te görev yapan bazı milletvekillerinin de yer alacağı öğrenildi. (KRAL 71;GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 4160 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

siyaset

ŞEHRİMİZİN SEVİLEN SİMALARINDAN İŞ İNSANI HAYDAR ALBAYRAK

ŞEHRİMİZİN SEVİLEN SİMALARINDAN İŞ İNSANI HAYDAR ALBAYRAK "KIRIK KALEDE GÖNÜLLERE YER EDİYOR"

İYİ PARTİDEN KAYSERİ OKÇULUK MERKEZİNE BÜYÜK TEPKİ.

İYİ PARTİDEN KAYSERİ OKÇULUK MERKEZİNE BÜYÜK TEPKİ. Ataş’tan, Büyükkılıç’a Okçuluk Merkezi tepkisi: Vatandaşın hakkını Cumhurbaşkanı oğlu olmaktan başka bir vasfı olma...
KEŞKE TÜRKİYE EĞİTİMDE ASLINA RÜCU ETSE.30 Mayıs 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi