ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KAYSERİ DE İYİ PARTİ LASTİK TAKMIYOR PALET KULLANIYOR. VE TIRMANIŞTA.

KAYSERİ DE İYİ PARTİ LASTİK TAKMIYOR PALET KULLANIYOR. VE TIRMANIŞTA.

Tarih 07 Mart 2020, 22:16 Editör editor

Partide Teşkilat Başkanı olarak görev yapan Albay Sebatı Ataman il başkanlığına aday İYİ Parti Kayseri İl Teşkilat Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sebatı Ataman, il başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Ataman, açıklamasında “Kayseri’de İYİ Parti’yi iktidar yapana kadar uykular bize haram” dedi.

İYİ Parti İl Binasında düzenlenen basın toplantısına İYİ Parti Kayseri İl Teşkilat Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sebati Ataman ve parti üyeleri katıldı.Yönetim kurulu üyeliğinden aday olmak için istifa ettiğini söyleyen Ataman, “Kongre süreçleri başladı ve bu süreç içerisinde yavaş yavaş ilçelerimizin kongresi yapılıyor. Ben de il teşkilat başkanınız olarak, kongrelerde ilçelerimizin yapacağı tüm işleri elimizden geldiği kadar ayarladım. Geçen hafta Pazartesi günü itibari ile de hem teşkilat başkanlığından hem de yönetim kurulu üyeliğinden istifa ettim. Bunu da yanlış anlayanlar oldu. İstifa etme nedenimi de açıklayayım burada. Etik bulmadım bu durumu. İstesem kongreler bitene kadar görevime devam edebilirdim çünkü bizim başkanlık seçimimiz 19 Nisan’da biliyorsunuz ama ben bunu etik görmediğim için, görevlerimden istifa ettim. Şu an sizlerle birlikte aynı şekilde sadece bir üyeyim. 19 Nisan’da yapılacak olan il başkanlığı seçiminde de adayım” dedi. Ataman, kararlı ve cesur olarak Kayseri’de iktidara geleceklerini söyleyerek, “Burada bir takım şeyleri söylemek çok kolay ama ben de sizleri tarif eden kısa notlar almıştım. İyi olmak demek adaletli olmak demek, biz adaletli olacağız. İyi olmak demek kararlı olmak demek, biz kararlı olacağız. İyi olmak demek umutlu olmak demek, cesur olmak demek, biz umutlu ve cesur olacağız. Biz hepimiz varımızı yoğumuzu ortaya koyacağız. Gün tükenecek, biz tükenmeyeceğiz. Hep beraber iyi olacağız ve Kayseri’de İYİ Partiyi iktidara getirene kadar uyku bize haram olacak. Buraya kadar gelerek beni yalnız bırakmadan destek verdiniz, ben de bu desteğe layık olmak için gece gündüz demeden çalışacağım” ifadelerini kullandı. (KRAL 71;GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 4086 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

siyaset

ŞEHRİMİZİN SEVİLEN SİMALARINDAN İŞ İNSANI HAYDAR ALBAYRAK

ŞEHRİMİZİN SEVİLEN SİMALARINDAN İŞ İNSANI HAYDAR ALBAYRAK "KIRIK KALEDE GÖNÜLLERE YER EDİYOR"

İYİ PARTİDEN KAYSERİ OKÇULUK MERKEZİNE BÜYÜK TEPKİ.

İYİ PARTİDEN KAYSERİ OKÇULUK MERKEZİNE BÜYÜK TEPKİ. Ataş’tan, Büyükkılıç’a Okçuluk Merkezi tepkisi: Vatandaşın hakkını Cumhurbaşkanı oğlu olmaktan başka bir vasfı olma...
KEŞKE TÜRKİYE EĞİTİMDE ASLINA RÜCU ETSE.30 Mayıs 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi