ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
MİLLET PARLAMENTER SİSTEMİ İSTİYOR BİZDE AYNI GÖRÜŞTEYİZ. VE HALKIN TEVECCÜHÜNE SAYGI GÖSTERMEK GEREKİR.

MİLLET PARLAMENTER SİSTEMİ İSTİYOR BİZDE AYNI GÖRÜŞTEYİZ. VE HALKIN TEVECCÜHÜNE SAYGI GÖSTERMEK GEREKİR.

Tarih 23 Şubat 2020, 14:14 Editör editor

İYİ Parti Teşkilatlardan sorumlu Başkanı Koray Aydın, genel başkanları Meral Akşener'in üye kayıt seferberliği başlattığını belirterek, "İnanılmaz bir yükselişin içerisindeyiz. Milletin teveccühü bize dönmüş vaziyette.Bunu emir talekki ediyoruz ve Bunu devam ettireceğiz." dedi.

ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMDE 3-0 YAPACAĞIMIZI ÜMİT EDİYORUZ Kırıkkale İYİ Parti İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, gençlik kolları mazbata ve üye katılım programında açılış konuşmasını yaptı. Altınışık, "Bir seçim süreci geçirdik. Bu seçimde vekil çıkartamadık. 500 gibi bir oyla kaybettik. İnşallah önümüzdeki seçimde 3-0 yapacağız. 3 vekil çıkaramazsak kendimizi başarısız sayacağız. Bizim çalışma sistemimiz sıkmadık el, kapısını çalmadığımız vatandaşımız kalmayacak. Biz vatandaşımızın cenazesine, taziyesine, düğününe gitmeye Özen gösteriyoruz. Sürekli vatandaşımızla iç içeyiz.Kırıkkale zor bir şehir. Birde vatandaşlarımızın AKP korkusu var. Bu korku imparatorluğundan bizim yanımızda olan herkese teşekkür ederiz. Gönül verdiniz. Sizler cesur yürekli insanlarsınız.''dedi. YUFKA YÜREKLİLERLE ÇETİN YOLLAR AŞILMAZ. DAĞ NE KADAR YÜCE OLSA İLLAKİ YOL ÜSTÜNDEN GEÇER. İYİ Partinin çiçeği burnunda yeni Gençlik kolları Başkanı Furkan Özen ise yaptığı konuşmasında " Beni ve ekibimi bu göreve getiren değerli il Başkanımız Bülent Şükrü Altınbaşak'a teşekkür ediyorum. Ben daha önce AK Parti'de ve AS KON da görevlerde bulundum. Bizim yolumuz uzun bizi yeni bir yola çıkıyoruz. Biz gençleri yanlış yoldan çıkarmak için geliyoruz. Bizler milletin sesi olan kürsülere ayak basmaya geliyoruz. Vatan için şehit olmaya geliyoruz. Sizden aldığımız destekle güzel işler yapmaya geliyoruz''dedi. BÜYÜK BİR MUTLULUK VE ONUR DUYUYORUM Aydın, Kırıkkale'de partisinin il başkanlığında düzenlenen gençlik kolları mazbata töreninde yaptığı konuşmada, 4 ay önce genel başkanları Meral Akşener'in İstanbul'dan üye kayıt seferberliği başlattığını hatırlattı. Üye kayıt seferberliği konusunda ciddi çalışma yaptıklarını anlatan Aydın, şöyle devam etti:"Bu konuda seferberlik halindeyiz. Çünkü üye yapmak demek, sahada olmak demektir. Bir kişiyi üye yapmak, siyasi parti faaliyetidir. Onun için bunu çok ciddiye alıyoruz ve önemsiyoruz. Bugün itibarıyla 278 bin üyemiz olmuş. İnanılmaz bir yükselişin içerisindeyiz. Milletin teveccühü bize dönmüş vaziyette. Bunu devam ettireceğiz. Yıl sonunda 400 bini buluruz diye hesaplamıştık, böyle gidersek onu da geçebiliriz. 50 yıllık partilerin 400-450 bin üyesi olduğu düşünüldüğünde 2 yıllık bir partinin nasıl milletiyle bütünleşerek ve dik durarak hızlı bir şekilde yol alıp iktidara doğru yönelmiş olduğunu görmekten büyük bir mutluluk ve onur duyuyorum." ROZET TAKMASIYLA SONA ERDİ Başlangıçta en çok üyeyi sırasıyla MHP, CHP ve AK Parti'den aldıklarını belirten Aydın, şimdi birinci sırada AK Parti, ikinci sırada MHP, üçüncü sırada ise CHP'den gelenler olduğunu sözlerine ekledi. Program, Aydın'ın İYİ Parti Kırıkkale Gençlik Kolları Başkanlığına getirilen Furkan Özen'e mazbata vermesi ve partiye yeni katılanlara rozet takmasıyla sona erdi. (KRAL 71;GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 1846 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

siyaset

ŞEHRİMİZİN SEVİLEN SİMALARINDAN İŞ İNSANI HAYDAR ALBAYRAK

ŞEHRİMİZİN SEVİLEN SİMALARINDAN İŞ İNSANI HAYDAR ALBAYRAK "KIRIK KALEDE GÖNÜLLERE YER EDİYOR"

İYİ PARTİDEN KAYSERİ OKÇULUK MERKEZİNE BÜYÜK TEPKİ.

İYİ PARTİDEN KAYSERİ OKÇULUK MERKEZİNE BÜYÜK TEPKİ. Ataş’tan, Büyükkılıç’a Okçuluk Merkezi tepkisi: Vatandaşın hakkını Cumhurbaşkanı oğlu olmaktan başka bir vasfı olma...
KEŞKE TÜRKİYE EĞİTİMDE ASLINA RÜCU ETSE.30 Mayıs 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi