ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
AKLINI ALAN GÖZ OTUNA VERSİN.

AKLINI ALAN GÖZ OTUNA VERSİN.

Tarih 20 Şubat 2020, 14:02 Editör editor

sevgili okurlarım size bir menkıbe anlatayım da ne demek istediğimi anlayın hep mi haber yapacağız birazda sohbet edelim.

vakti zamanında teknoloji ilerlemeden önce yani kara saban devri traktör yurdumuza girmeden önce celep çiler olurdu yani seyyar öküz satıcılar harmandan harmana taksitle verirlerdi köylü dayımın birisi iki öküz almış iki harmanda ödemeye öküzün birisi kara diğeri sarı sevinçle tarladan kağnısına sap yüklemiş(buğday) kaptırmış birde türkü harman yerine aşağı gelirken bir uçurumun dengine geldiğinde kağnının tekeri çıkmış kağnı yuvarlanmaya başlayınca sarı öküz zelveyi kırmış kendini kurtarmış garibim kara öküz kağnının altında kalmış oracıkta can vermiş köylü dayım kara öküzün başına gelmiş çömelmiş vay kurban olduğum kara öküz helal olsun sana kelleyi verdin kağnıyı vermedin diyormuş acaba Tayyip beyin posterini öpen o mu ki diye aklıma geldi de yazmak istedim. (KRAL 71;GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 2582 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

mizah

KIRIKKALE NİN 3.İMPARATORU BEYANAT VERDİ ESNAF MAĞDURMUŞ.

KIRIKKALE NİN 3.İMPARATORU BEYANAT VERDİ ESNAF MAĞDURMUŞ. BEN EMEKLİYORDUM BUNLAR BAŞKAN İDİ KIRIKKALE DE BAŞKA KİMSE YOK Kİ İNCELERSENİZ DİĞERLERİNİ DE BULURSUNUZ.

SAYIN KRAL 71 TAKİPÇİLERİ KORONA VİRÜSÜN ORTAYA ÇIKARTTIKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ?

SAYIN KRAL 71 TAKİPÇİLERİ KORONA VİRÜSÜN ORTAYA ÇIKARTTIKLARINI BİLİYOR MUSUNUZ? EVLAT BABA TORUN DEDE ARASINDAKİ BAĞLARIN NE KADAR GÜÇLÜ NE KADAR MUĞLAK OLDUĞUNU SERGİLEDİ BU BİR SINAV OLDU.EKME...
KORONA HASTALIĞI DÜNYAYA NASIL YAYILDI?29 Mart 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi