ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KIRIKKALE TARIM İL MÜDÜRÜ SIRRI YILMAZ ÇİFTÇİYİ TARIMLA KUCAKLAŞTIRDI.

KIRIKKALE TARIM İL MÜDÜRÜ SIRRI YILMAZ ÇİFTÇİYİ TARIMLA KUCAKLAŞTIRDI.

Tarih 18 Şubat 2020, 11:40 Editör editor

ÇİFTÇİLER TARIMLA DA TARIM MÜDÜRLÜĞÜ İLE DE İÇ İÇE OLDULAR TARIM İL MÜDÜRÜ ÇİFTÇİLERİN DAVETLERİ ÜZERİNE İŞLETMELERİNE ZİYARETLERDE BULUNDU.

İl Müdürü Sırrı YILMAZ, Sultan BALOĞLU ve Yasin DEMİREL isimli çiftçilerin sosyal medya üzerinden yaptıkları davetleri üzerine işletmelerine ziyarette bulundu.Köy toplantıları, işletme ziyaretleri, eğitim toplantıları ile çiftçilerle sürekli iletişim içerisinde olmak adına çalışmalar başlatarak Bilgi ve Diyalog Seferberliği ilan eden ve kendisi de özellikle hafta sonu işletme ziyaretlerinde bulunan İl Müdürü Sırrı YILMAZ, çiftçilerin sosyal medya üzerinden yaptığı davetler gereği işletmelerine ziyaretlerde bulundu Çiftçilere ait işletmelerde incelemelerde bulunarak İl Müdürlüğümüz proje ve faaliyetleri hakkında bilgi veren YILMAZ; “Sürekli iletişim ve iş birliği içerisinde sektörümüzü geliştirmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu."HABER EDİTÖRÜMÜZ SEVDİ ERTUĞRUL" (KRAL 71;GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 3977 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Tarım

KIRIKKALE TARIM İL MÜDÜRÜ HEM BİTKİLERİN SAĞLIĞI HEMDE ÇİFTÇİLERİN SAĞLIĞINI DÜŞÜNDÜ.

KIRIKKALE TARIM İL MÜDÜRÜ HEM BİTKİLERİN SAĞLIĞI HEMDE ÇİFTÇİLERİN SAĞLIĞINI DÜŞÜNDÜ. Tarım il müdürü sırrı Yılmaz, video konferans yöntemi ile çalışmaları değerlendirdi.

ANLADIK DA KIRIK KALEYLE DSİ GENEL MÜDÜRÜMÜ İLGİLENİYOR BU İLİN ŞUBE MÜDÜRÜ KİM?

ANLADIK DA KIRIK KALEYLE  DSİ GENEL MÜDÜRÜMÜ İLGİLENİYOR BU İLİN ŞUBE MÜDÜRÜ KİM? KIRIK KALEDE DSİ ŞUBE MÜDÜRÜ VAR MI?HİÇ TELEFON EDİP ARAYAN OLDU MU? KİM BU ZATI MUHTEREM?
KORONA HASTALIĞI DÜNYAYA NASIL YAYILDI?29 Mart 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi