ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
BALIŞEYH'DE DİNEK DAĞINDA ŞENLİK DENEMESİ YAPILDI.

BALIŞEYH'DE DİNEK DAĞINDA ŞENLİK DENEMESİ YAPILDI.

Tarih 05 Şubat 2020, 12:12 Editör editor

dün Balışeyh Dinek dağı atlı safari ve doğa parkı güzel görüntülere sahne oldu. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer Balışeyh Kaymakamı Kübra Kaplan´ın ve tarım ilçe Müdiresi Fatma karanın da büyük çalışmalarıyla halkımıza güzel bir ortam sundular.

BU ZAMANA KADAR KIRIK KALEYE GELMİŞ GEÇMİŞ VALİLERDEN PROJE TAKİBİNDE SEZER ÖNDE GİDİYOR ÇOK (KAPARİCİ ) VALİLER GÖRDÜK AMA PROJELERİNİ TAKİP ETMEDİLER KARA KEÇİLİNİN DAĞLARINI BOŞ BIRAKTILAR. Bugün Balışeyh Dinek dağı atlı safari ve doğa parkı güzel görüntülere sahne oldu. Kırıkkale Valisi Yunus Sezer Balışeyh Kaymakamı Kübra Kaplan´ın ve tarım ilçe müdiresi Fatma karanın da büyük çalışmalarıyla halkımıza güzel bir ortam sundular. Dinek dağın eteklerinde yer alan atlı safari ve doğa parkı Bey obası köyünün hemen üzerindedir. Dinek Dağı atlı safari ve doğa parkı içerisinde altı at barındıran ve gelen misafirlerine kısa bir süre binme heyecanı yaşama fırsatı buldular. Yörük çadırı içinde mini konser veren Uzunlar köyünden Ali Şahin misafirlere güzel bir an yaşattı. Sıcak çay gözleme gibi yiyecekleri alan ve atlara binen, güzel bir seyir atan vatandaşlar mutlu ayrıldı. (KRAL 71;GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 9641 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

MAGAZİN

KRAL 71'İN BAYRAM MESAJI.

KRAL 71'İN BAYRAM MESAJI. KRAL 71 HABER SİTESİ AİLESİ OLARAK BÜTÜN KIRIKKALELİ HEMŞEHRİLERİMİZİN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUZ.

HUYSUZ VİRJİN'İN SON HALİNİ GÖRENLER ŞOKE OLDU.

HUYSUZ  VİRJİN'İN SON HALİNİ GÖRENLER ŞOKE OLDU. Huysuz Virjin karakteriyle milyonların sevgilisi haline gelen Seyfi Dursunoğlu'nun son halini görenler gözlerin...
BİLİYOR MUYDUNUZ?22 Mayıs 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi