ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HAYALİMDİR BEN VALİ OLSAYDIM.

ÇOCUKLUĞUMDAN BERİ HAYALİMDİR BEN VALİ OLSAYDIM.

Tarih 02 Ocak 2020, 22:58 Editör editor

önce dürüst olurdum çevremi iyi tanımaya gayret ederdim tanımak istediğim insanlarla yüz yüze görüşüp tanımak isterdim çevremdekilere şöyle bir bakardım.

kim gerçekçi kim dalkavuk seçmeye gayret ederdim atandığım yere çok faydalı olmaya çaba harcardım zira bu vesile ile çoluğuma çocuğuma helal lokma yedirmeye gayret ederdim başkalarının yaranmak için bir başkasını karalamasına müsaade etmezdim bir şehrin nihai amiri olmam nedeni ile kurumları iyi denetlerdim kendini bilmezlere meydan teslim etmezdim iş bilenin kılıç kuşananın ilkesi doğrultusunda işten anlayanları iş başına getirirdim. başladığım işi uçlamaya gayret gösterirdim her ne kadar devlette devamlılık gerekse de işlerimi yarım bırakmazdım görevlendirildiğim ilde iz bırakarak gitmek isterdim ama sevgili okurlarım gelin görün ki vali filan değilim buda benim bir hayalimdi aç tavuk kendini mısır ambarında sanırmış beni bağışlamanızı ümit ederek affınıza sığınıyorum. (KRAL 71 GERÇEKLERİ BİZ YAZARIZ)

Bu haber 444 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

mizah

ABDUL KADİR ŞAHİNER DSİ'NİN PARASI DEĞİL VİCDANI YOK DEDİ.

ABDUL KADİR ŞAHİNER DSİ'NİN PARASI DEĞİL VİCDANI YOK DEDİ. DEMEK Kİ SADE KIRIKKALE DE DEĞİL SUNGURLU DADA ÖYLE İMİŞ.KIRIKKALEDE DE KANALLAR BAKTERİ ÜRETİYOR.

İNSAN OĞLUNUN İTİGAT VE İMANI OLURSA MAKAMLAR ÖNEMLİ OLMUYOR.

İNSAN OĞLUNUN İTİGAT VE İMANI OLURSA MAKAMLAR ÖNEMLİ OLMUYOR. bu yaşıma geldim Kırıkkale valisi kadar alçak gönüllü bir makama denk gelmedim zira ispirli vali ebeveyninden gelen...
KİŞİ TACİZE UĞRADIĞINDA NE YAPMALIDIR?19 Şubat 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi