ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
31 MART 2019 SEÇİMLERİNDE PARTİLERİN ANALİZLERİ? HER AVLUYA FİDAN GİBİ DİKİLEN BİR PARTİ ELAMANI

31 MART 2019 SEÇİMLERİNDE PARTİLERİN ANALİZLERİ? HER AVLUYA FİDAN GİBİ DİKİLEN BİR PARTİ ELAMANI

Tarih 24 Kasım 2019, 22:46 Editör editor

PİR SULTAN ABDAL DEMİŞ Kİ DOĞRU OLSAM OK GİBİ YABANA ATARLAR BENİ EĞRİ OLSAM YAY GİBİ ELDE TUTARLAR BENİ.

Hiç çalışanla çalışmayan bir olur mu? Hiç kuru ile yaş bir olurmu? Biri kurumda bir makamı ehline vermek gerekiyorsa hiç teori ile pratik bir olurmu? Hiç alaylı ile akademik bir olurmu? Hiç yerli ile göçmen bir olurmu? Düşünmeden taşınmadan inceleyip irdelemeden makama birilerini getirirseniz vallahide billahi de menzile varamazsınız bu sözümüz bütün partiler için geçerli efendiler örnek vermek gerekirse bir siyasi partinin oy potansiyelini artırmak için toplumun her kesimine ihtiyaç vardır amma bu mozaiğin içinde dürzüsü de dürüstü de olacak bilerek veya bilmeyerek kariyer ve karakterini sormadan partiye üye ler alınmıştır ama makama değil yönetime değil üyelik müstesna olmak üzere TÜRKİYE CUMHURİYETİ de bir mozaiktir her ırktan her karakter de insanlar vardır. Rahmetli Necmettin Erbakan ne demişti oy için genelevine de girerim oy isterim dememeşmiydi hal böyle olunca bu partide kişisel menfaattarı uğruna partiye üye olanları aşağılamak veya gammazlamak hadleri olmaması gerekir o bazı kişilerin cemaziyel evvelleri bilinen kişiler tarafından beğenilmeyen üyeler belkide sizin gibilerden çok daha kariyerleri vardır ben bilemem ama kadın üyelerin erkeklerden daha çok çaba harcadıklarına şahidim onlar bazı kendini erkek sananlar dan daha çok girintili ve çalışkandırlar objektif açıdan bakmak gerekir beyler.bırkalım safsatayı bu bayan bu konuda bana göre 10 erkeğe bedel erkeğin giremediği yerlere girebiliyor. Âmâ parti emmi dayı kardeş sizin oğlan bizim kız diyerek şirkete de çevirmek hiç iyi bir şey değildir kol kırılır amma yen içinde kalmalıdır ifşa etmek çok kolaydır?ÖZELLİKLE bir gazeteci olarak LEYLA YETKİN hanım efendiyi de TEBRİK EDİYORUM.en azından sonradan gelip solumadan yer kapanlardan dğil çünkü daldan eyme değil kökten sürme olduğu bir gerçek kulağımıza gelen istihbaratlara göre babası burada oğlu nerede diyenlere sormak lazım siz o söze ne zaman sahip oldunuz bu partinin çamuruyla karılıp duvarı ile örülürken siz nerede idiniz? ve siz kimsiniz? Okkan ne kadar ? (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 501 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

siyaset

KIRIKKALE İYİ PARTİDE HUKUKÇU BİR MERKEZ İLÇE BAŞKANI.

KIRIKKALE İYİ PARTİDE HUKUKÇU BİR MERKEZ İLÇE BAŞKANI. aslında iyi partinin kuruluşunda üncülüğü yapan genç bir hukukçu kongrede rakipsiz olarak aday oldu ve kazandı.

MİLLETVEKİLİ ATAŞ:YASAMA YÜRÜTME VE YARGI TEK BİR ADAMAN ELİNDE OLAMAZ!

MİLLETVEKİLİ ATAŞ:YASAMA YÜRÜTME VE YARGI TEK BİR ADAMAN ELİNDE OLAMAZ! İYİ Parti Kayseri Milletvekili Dursun Ataş, AKP iktidarı döneminde Türk adaletinin ağır yara aldığını belirterek, ...
SİZ İÇERİDEYKEN...04 Temmuz 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi