ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
CUMHURBAŞKANLIĞINA MEKTUP YAZDI İŞİTME SORUNUNA ELİF İŞİTME İLE DERMAN BULDU

CUMHURBAŞKANLIĞINA MEKTUP YAZDI İŞİTME SORUNUNA ELİF İŞİTME İLE DERMAN BULDU

Tarih 07 Kasım 2019, 12:41 Editör editor

Kırıkkale'nin Delice ilçesine bağlı AK BOĞAZ köyünden NECİP İÇTEN cumhurbaşkanına mektup yazarak derdine çare istedi.

18.2.1985 yılında MKE mühimmat fabrikasında memur olarak işe başlayan NECİP İÇTEN yaklaşık 4 -5 sene önce iftiraya uğrayarak işinden uzaklaştırıldığını mahkeme sürecinin devam ettiğini bu süre zarfındada iş bulamadığını mağdur olduğunu yaşlı annesinin emekli maaşıyla geçinmeye çalıştığını işitme sorunu olduğu içinde mahkemede duymada sıkıntı yaşadığını söyledi. Sorununa çözüm bulabilmek için cumhur başkanlığına yaşadıklarını anlatan mektup yazdı . Cumhur başkanlığından sorununa olumlu yanıt alan İÇTEN başkanlığın cevabına istinaden bağlı bulunduğu delice kaymakamlığı sosyal yardımlaşma vakfına başvurarak işitme sorununa çözüm olacak işitme cihazı için yardım talebinde bulundu. Vakıf temin edeceği cihaz için fiyat teklifi istediği bunun için ELİF İŞİTME MERKEZİNE başvurarak yardım istediğini onların da gerekli her türlü yardımı yaptığını bunun sonucunda vakıftan ödeneğin çıktığını bu sayede elif işitmeden cihazını alarak duymaya başladığını anlattı. Elif İŞİTME MERKEZİNİN kendisiyle ilgilendiğini cihazının her türlü ayarını yaparak taktığını cihazdan çok memnun olduğunu her kesede elif işitmeyi önereceğini söyledi. NECİP İÇTEN son olarak kendisinin sorununa çözüm bulan başta CUMHURBAŞKANLIĞI olmak üzere DELİCE Kaymakamına SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFI ÇALIŞANLARINA ve kendisine işitme cihazı ile ilgili her türlü yardım ve desteğini esirgemeyen Kırıkkale ELİF İŞİTME MERKEZİ SORUMLU MÜDÜRÜ DEMET HANIMA herkese teşekkür eder saygılarımı sunarım dedi. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 317 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SAĞLIK

O ZAMAN SAĞLIK SEKTÖRÜNDE SORUN BÜYÜK!

O ZAMAN SAĞLIK SEKTÖRÜNDE SORUN BÜYÜK! DOKTOR BULAMIYORLARDIR.GÖNÜLSÜZ AŞ YA KARIN AĞRITIR YADA BAŞ ADAM İNTİHAR MI ETSİN.ZORLA İŞ OLUR MU?

KIRIKKALE HALKI ALDATILMAYA MÜSAİT Mİ?

KIRIKKALE HALKI ALDATILMAYA MÜSAİT Mİ? dışarıdan gelip 3-5 haftalığına iş yeri açanlar acaba nelerine güveniyorlar geçenlerde baktım geçerken bir dönerci ...
BÜYÜK HEDEF16 Ocak 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi