ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
SAYIN KIRIKKALE A SAYIŞ MÜDÜRÜ BU KABADAYIYI TANIYOR MUSUN?

SAYIN KIRIKKALE A SAYIŞ MÜDÜRÜ BU KABADAYIYI TANIYOR MUSUN?

Tarih 30 Ekim 2019, 21:00 Editör editor

Sen hiç böyle delikanlı olup da bir bayana yanına gelirde senin kolunu kırarım diye bilir misin sizler daha tecrübelisiniz kadına el kaldırmak her babayiğidin karımı?

Hele ki kamuya mal olmuş sağlık sektöründe halka hizmet veren bir doktor hanımefendi ÖZELLİKLE tıp fakültesi hastanesinde Habibe Aslana sözlü tehditte bulunan MERT ULUDOĞAN BU CÜR'ETİ nereden almıştır acaba Kırıkkale savcılarına sorabilir miyiz sizce etik midir?senin kolunu kırarım demek ne demek bu gibi hareketlere kimin engel olacağını soruyorum vatandaş olarak yasalar gereği ne gerekiyorsa yapılması o olmalı diye düşünüyoruz halk olarak polis mevcutlu getirip de polisten önce kapıdan çıkıyorsa bu ülkede asayış berkemal değil demektir ve hatta hak ve adalet tecelli etmiyor diye düşünüyoruz ve hatta kınıyoruz çirkin ve çok ayıp olduğunu söylüyoruz. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 679 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ASAYİŞ

HDP'NİN YÜRÜYÜŞ ÇAĞRISI ÜZERİNE GİRİŞ ÇIKIŞLARIN SINIRLANDIRILDIĞI İL SAYISI 9'A YÜKSELDİ.

HDP'NİN YÜRÜYÜŞ ÇAĞRISI ÜZERİNE GİRİŞ ÇIKIŞLARIN SINIRLANDIRILDIĞI İL SAYISI 9'A YÜKSELDİ. Adana'da, HDP'li vekillerin tutuklanmasını protesto etmek amacıyla toplantı çağrıları yapılması üzerine mil...

NEDEN SADECE BAKKAL HANİ NEREDE MİLLET İTTİFAKININ KADIN TEMSİLCİLERİ ONLAR SÜS BİBERİMİ?

NEDEN SADECE BAKKAL HANİ NEREDE MİLLET İTTİFAKININ KADIN TEMSİLCİLERİ ONLAR SÜS BİBERİMİ? HEM CİNSİNİ SAVUN MAYANA KİM ACIR?BÖYLE KADINLAR İKTİDAR OLSA NE OLMASA NE!
SİZ İÇERİDEYKEN...04 Temmuz 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi