ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
HALKIMIZ KALICI ÇÖZÜM  KARLI PROJELER BEKLİYOR.AMA PROJEMİZ VAR FİLANSIMIZ YOK.

HALKIMIZ KALICI ÇÖZÜM KARLI PROJELER BEKLİYOR.AMA PROJEMİZ VAR FİLANSIMIZ YOK.

Tarih 04 Ekim 2019, 12:25 Editör editor

İl müdürü Sırrı yılmaza göre Kırıkkale bir il tokadın Niksar'ı bir ilçe kırık kalemizin nüfusu 203 bin Niksar'ın nüfusu ise 64119 dünyaya ün yapmış bir salça fabrikasına sahip kırık kaleye de bir salça fabrikası neden yapılmasın Kırıkkale eskiden bağcılıkla meşhurdu neden şıra haneler kurulmasın diyor.

BİZDE KRAL 71 OLARAK DİYORUZ Kİ kos koca MKE çöktü siyaset meydanlarında yalan atanlara artık karnımız tok 16 bin işçinin çalıştığı MKE ünitelerine ne oldu seçilen vekiller Kırıkkale için çalışmıyorlar maaşları için varlar HEP ŞOV YAPIYORLAR Kırıkkale için ne yaptılar salça fabrikası mı kurdular konserve fabrikası mı kurdular?bir iş yerimi açtılar şu anda Kırıkkale tarımı iyiye gidiyor tarlalardan her gün bir TIR domates çıkıyor parklara caddelere çiçek asmakla eğlence yerleri ile uğraşılmasın kalıcı istihdam edici projeler üretmenizi bekliyoruz bu sözümüz herkes için geçerli istir dikkate alın isterseniz boş ver deyin bir Kırıkkaleli olarak bizden önermek. yöneticilerin nasıl olsa burası iş yerleri memleketleri değil ya bugün varlar yarın yoklar vekiller bile buradan seçilip bir daha Ankara dan kırık kaleye dönmüyorlar ey okur taktir sizin. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 1222 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Tarım

KIRIKKALE DE 11 KASIMDA 2 BİN ÖĞRENCİ 5 BİN FİDAN DİKMİŞ

KIRIKKALE DE 11 KASIMDA 2 BİN ÖĞRENCİ 5 BİN FİDAN DİKMİŞ ACABA KİMİN ÖNCÜLÜĞÜNDE? UNUTULAN YERLER VARMI? YOKSA UMURSANMADI MI?

KAYSERİ DE ÇİFTÇİNİN UMUDU DURSUN ATAŞ MI?

KAYSERİ DE ÇİFTÇİNİN UMUDU DURSUN ATAŞ MI? ÇİFTÇİLER MECLİSTE ÇARE ARIYOR!
KÖRLER DÖĞÜŞÜ ve BİZ08 Aralık 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi