ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
İSTERSENİZ HER GÜN NÖBET TUTUN ÖNCE AHLAK OLMADIKÇA GEÇİN ORAYI!

İSTERSENİZ HER GÜN NÖBET TUTUN ÖNCE AHLAK OLMADIKÇA GEÇİN ORAYI!

Tarih 03 Ekim 2019, 14:09 Editör editor

Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz
İçişleri Bakanlığımız tarafından 2019 yılı " Yaya Öncelikli Trafik Yılı " olarak ilan edilmiştir.Devletin tüm unsurları ile konunun takipçisi ve nöbette olduğunu göstermek amacıyla 2 Ekim Çarşamba günü saat 13.00 de Sayın Valimiz Yunus Sezer'in katılımları ile Hürriyet Caddesi Milli Eğitim Müdürlüğü Eski Binası yanında " Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz " farkın dalık etkinliği düzenlenecektir.

Daha dün 2 ekim 2019 günü üniversite kampüs araçlarından birisi 84 yaşındaki bir yayaya çarpıp ölümüne sebebiyet verdi bir yolcu parasına sattı ve 3 lira için öldürdü haberiniz var mı vali bey aldığınız tedbirler sözde kalıyor.Bu ülkede önce ahlak yasasına ihtiyaç var ondan sonrada kılık kıyafet yasasına ihtiyaç var hemde en caydırıcı şekilde tabi ki bu konular sizleri aşar gerçi sizler elinizden geleni yapıyorsunuz ama bu yasalar şart şart yoksa her gün o koyduğunuz yazıların başında soylu ile beraber nöbet tutsanız da nafile taşıma suyla değirmen dönmüyor ahlak daldan eyme olmayacak kökten sürme olacak.sayın valım Hep doğruları yazdığımız için hep biz suçlu oluyoruz yine dün hakim huzurunda idim.ne yapalım mahkemeyi anam bacım gibi seviyorum. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 394 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

TRAFİK

Vebali ulaştırma bakanının boynuna YHT hattında sona yaklaşıyormuş?

Vebali ulaştırma bakanının boynuna YHT hattında sona yaklaşıyormuş? hızlı trenin adının duyulduğunda 2015 de hizmete gireceği söylenmişti daha sonraları ise 2019 denildi galiba bakanl...

VATANDAŞ DİYOR Kİ KONTROLE GİRMEYEN ŞOFÖRLE ARACIN GAZ KAÇAĞI KALDI DİYOR.

VATANDAŞ DİYOR Kİ KONTROLE GİRMEYEN ŞOFÖRLE ARACIN GAZ KAÇAĞI KALDI DİYOR. Cumhurbaşkanı talimat verdi denetimler başladı!
“ VATANA SADÂKAT ŞEREFİMİZDİR “13 Ekim 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi