ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
HAKSIZLIKLAR KİMSENİN YANINA KALMAZ İLLAKİ HESABI VERİLİR AMMA BU DÜNYADA AMMA İLAHİ ADALETTE!

HAKSIZLIKLAR KİMSENİN YANINA KALMAZ İLLAKİ HESABI VERİLİR AMMA BU DÜNYADA AMMA İLAHİ ADALETTE!

Tarih 29 Eylül 2019, 12:59 Editör editor

Adı üstünde sosyal güvenlik bakanı acaba ne derece güvenli? Ameliyata girmemiş izinde olan doktora ameliyat yapmış gibi ücret ödersen, Müslüman gibi görünüp kafir projesi uygularsan ilahi adalette elimden nasıl kurtulacaksınız?

Benim vergilerimi çar çur ederek makamda oturanlar ilahi adalette elimden nasıl kurtulacaksınız? Buna nasıl Müslüman diyeceğiz arkadaş kaç tane hekim tarafından bana ilaç raporu uygulanmış raporlu ilaca fark ödemem nasıl oluyor demek ki verdiğimiz paralar ameliyata girmeyen doktorlara mı veriliyordu yoksa Kırıkkale yüksek ihtisas hastanesinde çöp konteynerlerinden çıkan sağlık malzemelerine mi gidiyordu? Artık anlaşılıyor ki sağlık sektörünün çivisi çıkmış ey hat sahip gönder bu millete: bu bakana inşallah bu doğruları yazdığımız için soruşturma açmazsınız biz hakkımızı arıyoruz bir gazetecinin sorduğu sorulara cevap bekliyoruz cevap vereceğiniz gibi yolunuzu değiştirip geldiğiniz yere geri gitmeye çalışıyorsunuz sayın bakan! İnşallah sağlığınız yerindedir zira sayın bakanın tahsilinin büyük bölümü ecnebi devletlerde geçmiş? ZEHRA ZÜMRÜT SELÇUK KİMDİR? 1979 Ordu doğumludur. Ankara Atatürk Anadolu Lisesinin ardından Bil kent Üniversitesinde tam burslu ekonomi lisansı öğrenimi gördü. Amerika’da Michigan Üniversitesinde ekonomi doktorasına başladı, Teksas Üniversitesinde işletme doktorasına devam ederken, aynı üniversitede muhasebe ve enformasyon yönetimi yüksek lisansı da yaptı. 2003-2007 yılları arasında Teksas Üniversitesinde araştırma asistanı, 2007’den itibaren İslam İşbirliği Teşkilatı SESRICte kıdemli araştırmacı olarak görev yaptı. Halen SESRIC İstatistik ve Enformasyon Direktörüdür. Bu kurumdaki çalışmaları sırasında toplumsal cinsiyet, demografi, iş gücü, çok boyutlu yoksulluk ölçümleri, eğitim ve inovasyon, bilgi performans sistemleri, bankacılık ve finans, kalkınma yardımları gibi alanlarda faaliyet yürüttü. Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine yönelik birçok projenin ve kapasite geliştirme programının koordinatörlüğünü yaptı. Çok sayıda Türkçe ve İngilizce yayını bulunmaktadır. Yerli ve yabancı üniversitelerden dereceler, burslar, sertifikalar almıştır. KADEM Ankara Temsilciliği ve Denetleme Kurulu Üyeliği, Kadın Birliği Platformu Üyeliği, Satrançla Büyüyorum Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği ve Bil kent Üniversitesi Mezunları Derneği Üyeliği bulunuyor. İngilizce biliyor. Evlidir. . (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 453 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SAĞLIK

HAYIRLISI OLSUN HER GÜNLER GELİRDE GEÇER.

HAYIRLISI OLSUN HER GÜNLER GELİRDE GEÇER. korona gölgesinde oruç'un nasıl gelip geçtiğini insanlar pür telaş içinde anlayamadan bayram da gelip geçti bir...

KRAL 71 OLARAK

KRAL 71 OLARAK ZAMANIN OLAĞAN ÜSTÜ HAL VALİSİ HAYRİ KOZAKÇIOĞLUNUN ÖLÜMÜNÜN 7.YIL DÖNÜMÜNÜ RAHMETLE ANIYORUZ
BİLİYOR MUYDUNUZ?22 Mayıs 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi