ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
GELİŞİNİ FARK EDEN OLMADI AMA GİDİŞİ MUHTEŞEM OLDU.VAY BE ÇORUMLU.

GELİŞİNİ FARK EDEN OLMADI AMA GİDİŞİ MUHTEŞEM OLDU.VAY BE ÇORUMLU.

Tarih 26 Eylül 2019, 23:03 Editör editor

Kırıkkale emniyet müdürü terfi ederek genel müdürlükte KOM dire başkanı oldu.ancak gelişinde böyle karşılama olmaz İken giderken davul zurna eşliğinde kurbanlar kesilerek uğurlandı.

Acaba kom daire başkanlığına atanmamış olsaydı aynı ihtişam olur muydu diye düşünüyorum Allah selamet versin çorumluya ama yalakalarına ne buyurdunuz SEVGİLİ OKURLAR SİZCE DE ETİK Mİ ACABA üç toklu kesildi kim aldı davulları kim tutu sevgili okurlar hiç yakınında kilere dikkat buyurdunuz mu arife tarif gerekmez güle güle git Mahmut Çorumlu 52 yıllık gazeteciyim cumhuriyet meydanından hacca gidenleri uğurladık amma polis müdürünü görmemiştim güle güle inşallah sana hiç işimiz düşmez dostluğumuzda ebedi kalır yalnız o çevrendekilere dikkat etmenizi öneririz.dostluk pazara kadar değil mezara kadar olmalı karşılık beklemeden. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 298 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

mizah

O ZAMANLAR AMERİKAYI KİMSE İPLEMİYORDU.

O ZAMANLAR AMERİKAYI KİMSE İPLEMİYORDU. İngiltere yanı İngilizler revaçta idi Amerika sonradan türedi dikkat ederseniz dilleri ilginizce Osmanlı imparato...

CUMHURBAŞKANIM SİZE GÖRE ÇİFT DİKİŞ Mİ DİYOR?

CUMHURBAŞKANIM SİZE GÖRE ÇİFT DİKİŞ Mİ DİYOR? Bir devlet sektöründen emekli olan Ahmet amca Eviini geçindirmekte zorlanınca işi seyyar satıcılığa dökmüş.
“ VATANA SADÂKAT ŞEREFİMİZDİR “13 Ekim 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi