ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI HER KUŞU TUTU BESLEDİ  İBİBİK KALDI ODA GÖÇMEN KUŞ YOK Kİ!

KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI HER KUŞU TUTU BESLEDİ İBİBİK KALDI ODA GÖÇMEN KUŞ YOK Kİ!

Tarih 21 Eylül 2019, 15:51 Editör editor

GALİBA İBİBİK KUŞUNUN KOKTUĞUNU BİLMİYOR.KEŞKE BESLEMESE?

Tam 20 yıl olmuş karmaş denen firma Kırıkkale den gideli hala tabelası sökülmedi belediyenin kendinden haberi yok evi süpürüyor ama halının altına seçim vaatlerini yerine getirmek için BİLİM YUVASINA çomak sokmaya gayret ediyor belediye başkanı arkasına düşürdüğü dört dalkavuk ile. sanat okulunun yerine Kırıkkale evleri yapacakmış yaptığı evlerde kim oturuyor ey okur1951 yılında kurulan Kırıkkale meslek lisesi diğer adı ise İŞ okulu Milli eğitim bakanlığınca iş okullarının kuruluş çalışmaları 1951 yılı sonlarında başladı o zamanın Milletvekili Mümtaz Faik fenik milli eğitim bakanlığı müsteşarı Reşat turlu ve bakanlık heyeti Muslih fer ve yine bakanlık heyeti ve adını saymakla bitiremediğimiz devlet erkanı tarafından 1,1,1953 yılında Kırıkkale de iş okulunun kurulmasına karar verilmiştir. Şu durumda kültür bakanlığı ve Milli eğitim bakanlığının tasvip etmediği bir meseleye sayın saygılı coruk koşmasını anlayamıyoruz bu iş okulunun yerine Kırıkkale evleri yapılacakmış yerin dibine batsın senin o evlerin bilim yuvasına çomak soktuğunuz un farkında mısınız. o kadar tezgahlar meydanda kalmış durumda trilyonları sokağa saçıyorsunuz sizin zihniyetinizi ben devlet malı deniz diyenlerden algılıyorum yapmayın bunu birileri de yazıyor o malum yerlerinden vali gidecekmiş diyorlar olabilir hangi il valisiz kalmış ki ama Kırıkkale de valisiz kalmaz bire angutlar. Şehrin merkezindeki okulun 7 km mesafeye gitmesi bir aileye kaça mal olur biliyor musunuz adeta bir dağın başı orada okuyanlar hangi şartlarda okuyacak hiç düşündünüz mü? Velhasılı gidecekleri yerde de sosyal yaşantı yok öğrenci aradığını bulamayacak hatta karnını doyuramayacak bu konuya eyilmeyenleri kınıyoruz. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR) (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 479 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

MAGAZİN

KRAL 71'İN BAYRAM MESAJI.

KRAL 71'İN BAYRAM MESAJI. KRAL 71 HABER SİTESİ AİLESİ OLARAK BÜTÜN KIRIKKALELİ HEMŞEHRİLERİMİZİN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUZ.

HUYSUZ VİRJİN'İN SON HALİNİ GÖRENLER ŞOKE OLDU.

HUYSUZ  VİRJİN'İN SON HALİNİ GÖRENLER ŞOKE OLDU. Huysuz Virjin karakteriyle milyonların sevgilisi haline gelen Seyfi Dursunoğlu'nun son halini görenler gözlerin...
BİLİYOR MUYDUNUZ?22 Mayıs 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi