ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
BAŞ HEKİMLİKTEN ÇİRKİN DUYUMLAR? RÜZGAR ESTİKÇE KOKU GELİYOR  HERKESLE RESTLEŞİYOR.ACABA KİME GÜVENİYOR ARKASINDA KİM VAR?

BAŞ HEKİMLİKTEN ÇİRKİN DUYUMLAR? RÜZGAR ESTİKÇE KOKU GELİYOR HERKESLE RESTLEŞİYOR.ACABA KİME GÜVENİYOR ARKASINDA KİM VAR?

Tarih 11 Eylül 2019, 00:15 Editör editor

Dayanağına da ulaşacağız biz araştırmacıyız. Eşi hanım efendinin hukukçu olmasına rağmen hareketleri hukuk dışı herkesi tehdit dettiği hatta tedirgin ettiği gelen bilgiler arasında hatda hastanenin idare müdürü Cebrail eli demir ile tartıştığı bu hastaneden ya sen gideceksin yada ben dediğim dediği öğrenilmiştir.

Kulağımıza gelen bilgilere göre bu konunun araştırılması gerektiği yönünde bazı söylentiler böyle bir insanın böyle bir makamda kalmaması yönünde çok sakıncalı olduğu doğrultusunda?zira gelen bilgilere göre Soruşturmanın sadece sağlık malzemelerinin çöplüklerden çıkmasının dışında edep ve terbiyeye ters düşen konularda da bazı duyumlar alındığı ve bu konunun ayyuka çıktığı gelen bilgiler arasında (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 578 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ASAYİŞ

DOĞRU SÖYLEYEN SUÇLU OLUR MU?

DOĞRU SÖYLEYEN SUÇLU OLUR MU? Cumhurbaşkanına hakaretten yargılanan Şehit annesi Pakize Akbaba, Akşener'in de katıldığı duruşmada beraat etti...

SAYIN KIRIKKALE A SAYIŞ MÜDÜRÜ BU KABADAYIYI TANIYOR MUSUN?

SAYIN KIRIKKALE A SAYIŞ MÜDÜRÜ BU KABADAYIYI TANIYOR MUSUN? Sen hiç böyle delikanlı olup da bir bayana yanına gelirde senin kolunu kırarım diye bilir misin sizler daha tecrübe...
ÇOCUKLARA ÖZGÜRLÜK DİYE DİYE AHLAKTAN NE HABER?11 Kasım 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi