ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
ASLINDA BU KONUYA YASAK GETİRİLMELİ! SAYIN MAHMUT ÇORUMLU BU RESİM'İ İYİ İNCELE SİZCE ETİKMİ?

ASLINDA BU KONUYA YASAK GETİRİLMELİ! SAYIN MAHMUT ÇORUMLU BU RESİM'İ İYİ İNCELE SİZCE ETİKMİ?

Tarih 08 Eylül 2019, 12:02 Editör editor

Yıl 1985 orta doğu ya girip çıktığım zamanlardı ülkemizde askeri ve emniyet giysilerinin siviller tarafından kullanılmasının yasak olduğu zamanları iyi hatırlıyorum.

O günlerde ırak,Kuveyt, katar gibi devletlerin sivil halkının askeri elbiselerini giydiklerini gördüğümde hayret ediyordum zaman geldi aynı şeyler Türkiye de zuhur etmeye başladı hatta fabrikalar kamuflajlı giysiler üretmeye başladılar ona da alıştık.ancak devletin polisine verdiği giysiler sevap olsun diye garibanlara ve kimsesizlere verilmeye başlayınca bir Türk vatandaşı olarak Türk polisinin re füze edilmesine gönlüm razı olmuyor ülkemizde bir yabancının bu polis yazısını okuduğunu düşünüyorum polis pejmürde değildir ve olamazda sayın Çorumlu bu hayırı bu sevabı işlediğini her kim düşünüyor sa cebinden harcasın devletin verdiği ile değil acaba anlatabildim mi? (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 83 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ASAYİŞ

BAŞ HEKİMLİKTEN ÇİRKİN DUYUMLAR? RÜZGAR ESTİKÇE KOKU GELİYOR HERKESLE RESTLEŞİYOR.ACABA KİME GÜVENİYOR ARKASINDA KİM VAR?

BAŞ HEKİMLİKTEN ÇİRKİN DUYUMLAR? RÜZGAR ESTİKÇE KOKU GELİYOR  HERKESLE RESTLEŞİYOR.ACABA KİME GÜVENİYOR ARKASINDA KİM VAR? Dayanağına da ulaşacağız biz araştırmacıyız. Eşi hanım efendinin hukukçu olmasına rağmen hareketleri hukuk dışı her...

İÇMESİNİ BİLMEYENLER DÜĞÜNDE KAVGA ÇIKARTTI DÜĞÜNÜN AHANGİNİ BOZACAKSAN NİYE GELDİN? KARDEŞİM DİYE SORUYORLAR.

İÇMESİNİ BİLMEYENLER DÜĞÜNDE KAVGA ÇIKARTTI DÜĞÜNÜN AHANGİNİ BOZACAKSAN NİYE GELDİN? KARDEŞİM DİYE SORUYORLAR. Kırıkkale´de bir düğünde çıkan silahlı kavgada 5 kişi yaralandı. . Yaralılar, 112 Acil Servis ekiplerince yapılan m...
SONUÇ İHANET11 Eylül 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi