ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KIRIKKALE KARA YOLLARI 44.ŞUBE ŞEFLİĞİNİN DİKKATİNE! BU KONU NİHAİ MAKAMI DA İLGİLENDİRİR.

KIRIKKALE KARA YOLLARI 44.ŞUBE ŞEFLİĞİNİN DİKKATİNE! BU KONU NİHAİ MAKAMI DA İLGİLENDİRİR.

Tarih 07 Eylül 2019, 11:56 Editör editor

52 yıldır basınla iştigalimi var ancak bu zamana kadar Türkiye Cumhuriyeti devletinin hile Siz hurdasız tam dürüstlükte çalışan kara yollarını biliriz.

Ancak işlerini hep kendileri yaparlardı ayrıca partiler üstü bir politika izlerlerdi iktidara hangi parti gelirse gelsin kara yolları işlerini bilirdi yaptıkları işlere hep can kaynardı görülüyor ki işler ne zaman ihale edilmeye başladı yolları toz duman kapladı sayın yetkili sizlerde bilirsiniz ki yıkanmadık tozlu mıcır asfaltı tutmaz yapılan yol da sağlıklı olmaz tozdan yakınına gelip resimleyemedim ama zumladı m yol tozdan görünmüyor bu yoldan nice tonajlı araçlar gelip geçecek bu yol ne kadar tonajlı araçlara direne bilecek mi? Biliyor musunuz? Ayrıca kalite kontrol acaba sizde mi ?yoksa müteahhitte mi? Bu işin bir basın olarak takipçisiyiz bizden sizlere hatırlatmak sayın 44.şube şefi beyefendi. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 493 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GUNCEL

SEÇİM KOKU'SU GELDİKÇE MİDESİ BULANANLARDA VAR İŞTAHI KABARANLAR DA!

SEÇİM KOKU'SU GELDİKÇE MİDESİ BULANANLARDA VAR İŞTAHI KABARANLAR DA! ÜMİDİ KESİLENLER CİVCİVLERE YEM YEMESİNİ ÖĞRETMEYE ÇALIŞIYORLAR VAR YA YA CİVCİVLER DE ÖĞRETENLER GİBİ OLURSA?

İYİ PARTİLİ KADINLAR SİYASETTE ÇOK AKTİF.

İYİ PARTİLİ KADINLAR SİYASETTE ÇOK AKTİF. Sungurlu'da İYİ Partili kadınlar her hafta ev ziyareti yaparak gönüllere taht kuruyorlar ellerinden geldiğince...
BÜYÜK HEDEF16 Ocak 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi