ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
BİZLER  BASIN  OLARAK  HALKLA KURUMLAR ARASINDAKİ KARANLIK ODANIN LAMBASIYIZ!

BİZLER BASIN OLARAK HALKLA KURUMLAR ARASINDAKİ KARANLIK ODANIN LAMBASIYIZ!

Tarih 30 Ağustos 2019, 11:37 Editör editor

Hastaneye ait olan medikal malzemelerin çöp torbaları içerisinde çevre çöplüklerde bulunması konusunda açılmış olan soruşturmanın takipçisiyiz çünkü ört bas edilmemesi gereken bir konu.

Birde Medikal malzemelerin fazlasını gerekirse evinize götürün diye direktif verdiği iddia edilen Başhemşire Seval Karatay halen görevinin başında mı? Buna göz yuman başhekim bey acaba ne düşünüyor??? Hastalar hastaneye geldiğinde muayene olacak doktor bulamadıklarından şikayetçiler koca hastanenin Adem yürümezin çabalarıyla ayakta durduğu iddia ediliyor.sayın baş hemşiremizin görsellerine ulaşmak çok zor demek ki işlerini gizli tutuyor Önce bu doktor kadrosunu dizayn etmeleri gerekmiyor mu? Otobüse verecek parası olmayan insanlar Ankara’ya gitmek zorunda kalıyorlar, yazık değilim bu insanlara diyen insanlar var. Engelli olanlar var yaşlı hastalar var Sayın.Başhekim siz önce bu mağduriyetleri neden gidermiyorsunuz?. Ameliyat haneniz ne kadar steril ??? Ameliyat olan hastalar hastane enfeksiyonu açısından ne kadar takip ediliyor???? Sıra sünnet olan çocuklarda problemler olduğu gelen bilgiler ışığında Bizler gelen basın olarak bilgileri servis etmek zorundayız sayın baş Hekim hocam. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 375 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GUNCEL

SEÇİM KOKU'SU GELDİKÇE MİDESİ BULANANLARDA VAR İŞTAHI KABARANLAR DA!

SEÇİM KOKU'SU GELDİKÇE MİDESİ BULANANLARDA VAR İŞTAHI KABARANLAR DA! ÜMİDİ KESİLENLER CİVCİVLERE YEM YEMESİNİ ÖĞRETMEYE ÇALIŞIYORLAR VAR YA YA CİVCİVLER DE ÖĞRETENLER GİBİ OLURSA?

İYİ PARTİLİ KADINLAR SİYASETTE ÇOK AKTİF.

İYİ PARTİLİ KADINLAR SİYASETTE ÇOK AKTİF. Sungurlu'da İYİ Partili kadınlar her hafta ev ziyareti yaparak gönüllere taht kuruyorlar ellerinden geldiğince...
BÜYÜK HEDEF16 Ocak 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi