ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
BASIN DUYURUSU

BASIN DUYURUSU

Tarih 29 Ağustos 2019, 20:21 Editör editor

(Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Ek Binalarının Yıkımı)Kırıkkale Merkez Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ana binasının (Taş bina) yıkımı ya da binaya herhangi bir müdahale yapılması söz konusu değildir.

Ancak ana binaya bağlı olarak eğitim-öğretime devam edilen dört ayrı blok halindeki Atölye binaları ile ilgili yapılan teknik incelemelerde binaların fiziki olarak kullanım ömrünü tamamlamış olduğu ve kullanıma devam edilmesi halinde öğrencilerimizin can emniyeti açısından ciddi tehlike arz ettiği tespit edilmiştir. Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından bu raporlara dayanılarak yıkım olur u verilmiş, işlemler başlatılmıştır. Yıkılan Atölyelerin mevcut yerlerinin kullanımı ile ilgili herhangi bir tasarruf söz konusu değildir. Kamuoyuna saygı ile duyurulur. 27.08.2019 KIRIKKALE VALİLİĞİ İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 227 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

kültür sanat

KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI HER KUŞU TUTU BESLEDİ BİR TEK İBİBİK KALDI BESLEMEDİĞİ ONA DA UĞRAŞIYOR.

KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI HER KUŞU TUTU BESLEDİ BİR TEK İBİBİK KALDI BESLEMEDİĞİ ONA DA UĞRAŞIYOR. İBİBİĞİN KOKTUĞUNUN FARKINDA DEĞİL Tam 20 yıl olmuş karmaş denen firma Kırıkkale den gideli hala tabelası sökülm...

KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ İKİ ENLEMİ BİLİNMEYEN BİR BOYLAM OLDU?

KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ İKİ ENLEMİ BİLİNMEYEN BİR BOYLAM OLDU? BİR YIL OLDU YERİNE ADAM BULAMADILAR ADAM ÇOKMUŞ AMMA NİTELİKLİSİ YOKMUŞ?
SONUÇ İHANET11 Eylül 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi