ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
2019 GELDİ GEÇTİ FARKINDA BİLE OLAMADIK.

2019 GELDİ GEÇTİ FARKINDA BİLE OLAMADIK.

Tarih 22 Ağustos 2019, 19:00 Editör editor

Sebzeler meyveler hasat oldu vatandaş kış hazırlığına başladı bile sevgili okurlar ömürden bir yıl daha gitti haberiniz varmı acaba kimimiz faruk ve mümeyyiz olurken kimimiz yaşlandı. Kiminiz ihtiyar oldu kiminiz bahtı yar.

Şu yalancı dünyada biri birimizi incitmeyi değer mi dersiniz acaba bu dünya kaç yaşında bileniniz var mı? Selalar verilince mezarda peyteğe girince üzerin toprakla örtülünce bu dünya ile irtibatın kesilince bu dünyadan haberin olacak mı? Boş ver anasını satıyım yeyip içip keyfine bak ne varsa bu dünyada var öte yandan kimsenin tam bir bilgisi yok yaşamana bak yaşadığın kadarı ile her şey yaradan la senin aranda kalsın DOKTORLAR insanların ömrünü uzatmaya çalışırlar ama KENDİ ÖMÜRLERİNİ UZATAMAZLAR KENDİLERİ DE ÖLÜP GİDERLER tekrar ediyorum bu dünya boş. Hiç düşündün mü? kimler geldi kimler gitti bu dünyaya. Yozgat'ın yer köye bağlı TERZİLİ köyünden rahmetli mahalli aşık Nuri ne demiş: GÖNÜL ÇOK YÜKSELİP ÇIKMA YUKARI DÜŞÜN BUNCA GELEN İNSAN NEREDEDİR ALIRLAR ELİNDEN BİR GÜN ŞİKARI MEFT'E ÇARE BULAN LOKMAN NEREDEDİR Dünyanın en uzun süre tahtta kalan hükümdarları onlardan da kimse kalmadı hepsi öldü oldü duydunuz mu? (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 310 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

mizah

Suriyelilerin bu görüntüsü AK Partili eski vekili kızdırdı: Suriyeli erkekler silah altına alınsın

Suriyelilerin bu görüntüsü AK Partili eski vekili kızdırdı: Suriyeli erkekler silah altına alınsın "Her Şehid haberinde bu resmi buraya koyacağım.” AK Parti Kayseri eski Milletvekili Prof. Dr. Pelin Gün deş Bakır,...

SEVGİLİ TAKİPÇİLER SİZE BİR SORU HAYDİ BİLİN?

SEVGİLİ TAKİPÇİLER SİZE BİR SORU HAYDİ BİLİN? BU PLAKA HANGİ MAKAMA MAHSUSTUR? 999 ŞAYET BİN OLURSA İMPARATORLUK İLAN MI EDİLECEK?
SONUÇ İHANET11 Eylül 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi