ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KILIÇTAROĞLU ERDOĞANIN ATTIĞI ADIMI TAKİP Mİ EDİYOR DERSİNİZ?

KILIÇTAROĞLU ERDOĞANIN ATTIĞI ADIMI TAKİP Mİ EDİYOR DERSİNİZ?

Tarih 02 Ağustos 2019, 12:56 Editör editor

Kılıçdaroğlu, "Kibrin karesi" deyip Erdoğan'ın galoş giydiği fotoğrafı gösterdi topraktan uzak durma hepimizin gideceği yer orasıdır dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rize'de yaptığı açıklamada "Göstermek istemiyorum ama kibrin karesi" deyip Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın toprağa basarken galoş giydiği fotoğrafı gösterdi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rize'de yaptığı konuşmada AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yüklendi. Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın toprağa basarken galoş giydiği fotoğrafı gösterip "Bir siyasetçi nasıl olur da kendi ülkesinin toprağına galoşla basar" dedi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rize Fındıklı'da halka hitap etti. Kılıçdaroğlu'nun konuşmasından satır başları şöyle: "YENİ BİR SİYASET ANLAYIŞI GETİRMEK İSTİYORUZ" "Belediye başkanımız kapıya 7 ilke asmış. 7 ilkeyi belediyeyi ziyaret eden kardeşlerimin okumasını rica ediyorum. O ilkelerden bir sapma olursa hemen uyarsınlar. Yeni bir siyaset anlayışını ülkeye getirmek istiyoruz. Kucaklayıcı, ayrıştırmayan bir siyaset anlayışı ile hareket ediyoruz. Herkesin yaşam tarzına saygı duyan bir anlayış. CHP iktidara geldiğinde şunu şunu yapacak diye tehdit ediyorlar. Bütün vatandaşlarımıza sesleniyorum hiçbir endişeniz olmasın." "SİYASETÇİ KİBİRDEN UZAK OLACAK" "Herkese hesap verecek siyasetçi, kibirden uzak olacak, halkını, doğasını sevecek siyasetçi. Sizler derelerinize sahip çıktınız. Tüm Türkiye'ye örnek oldunuz. Sorsalar Türkiye'de çevresine en çok sahip çıkan ilçe neresi diye Fındıklı denir. Şeffaf bir yönetim olmalı. Halkın vergileri ile hizmet yapan, maaşını alan belediye başkanı halka hesap verirse o yönetim şeffaf olur. Bunu Saray için de söylüyorum hem halkın paraları ile iş yapacaksınız hem de hesap vermeyeceksiniz, halka tebaa gibi davranacaksınız. Bunun adı kibirdir. Mesela şehir hastaneleri ne kadara mal oldu bilen var mı? Ben de bilmiyorum." "KİBRİN FOTOĞRAFINI GÖSTERMEK İSTİYORUM" "Daha sonra Erdoğan'ın toprağa galoşla bastığı fotoğrafı gösteren Kılıçdaroğlu, "Toprak temizliktir. Bir siyasetçi nasıl olur da kendi ülkesinin toprağına galoşla basar. AKP'lı kardeşlerime soruyorum, siz erdemden, toprağınız dan uzak durmayın. Ayakkabım toz olur, giydiğim pahalı elbise toz olur diye galoş giyenlere izin vermeyin!" Kılıçdaroğlu'nun gösterdiği fotoğraf; (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 331 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SAĞLIK

CEPRAYİL ZENGİNİN BİRİNCİ DÜNYASI YIKILDI

CEPRAYİL ZENGİNİN BİRİNCİ DÜNYASI YIKILDI SİRRİ ,TEVFİK RAMAZAN ÖKSÜZ KALDILAR Kırıkkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı, Manşet gazetesinin ortakl...

VAY CANINA TAYYİP ERDOĞAN DAN KORKMUYORLAR YA ALLAH TANDA KORKMUYORLAR

VAY CANINA TAYYİP ERDOĞAN DAN KORKMUYORLAR YA ALLAH TANDA KORKMUYORLAR TORBADA HER ŞEY VARMIŞ BİR TEK FİLİTRE YOKMUŞ. HANİ NE OLDU SORUYORUZ SERMAYEMİ? MİLLETİMİ?
Çok da takılmayın o "kavga" işlerine12 Aralık 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi