ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİNİN PARK BAHÇELERİYLE KİM İLGİLENİYOR? BİLMİYORUZ AMA YAPTIKLARI İŞLERİNİ PEK GAALİYE ALMIYORLAR GALİBA.

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİNİN PARK BAHÇELERİYLE KİM İLGİLENİYOR? BİLMİYORUZ AMA YAPTIKLARI İŞLERİNİ PEK GAALİYE ALMIYORLAR GALİBA.

Tarih 18 Temmuz 2019, 11:54 Editör editor

Bir İran atasözü vardır derler ki İranlılar er kayıp hatun seyip derler Rektör beyin işleri çoğalınca hoca kayıplara karıştı üniversiteyi biraz ihmal mi ediyor dersiniz? Bilindiği kadarı ile üniversite kos koca bir kurum buna birde MK yönetimi eklenince elbette inkıtalar başlayacak.

Özellikle üniversitenin çevre düzeni tıp fakültesinin çimleri kuruyor insanlarımız her ne kadar anlayışsız ve duyarsız olsalar da park bahçelerinde önlem alması gerekmez mi? Örneğin çimler sık sık sulanır insanlar üzerine basmasın diye şeritle çekilir çevre çok bakımsız ve ilgisiz gönül ister ki her yer yemyeşil olsun vatandaşın da gözü gönlü açılsın gördüklerimiz bundan ibaret. Sınıfta kalmayın lütfen işi ehline verin. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 349 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Tarım

KIRIKKALE DE 11 KASIMDA 2 BİN ÖĞRENCİ 5 BİN FİDAN DİKMİŞ

KIRIKKALE DE 11 KASIMDA 2 BİN ÖĞRENCİ 5 BİN FİDAN DİKMİŞ ACABA KİMİN ÖNCÜLÜĞÜNDE? UNUTULAN YERLER VARMI? YOKSA UMURSANMADI MI?

KAYSERİ DE ÇİFTÇİNİN UMUDU DURSUN ATAŞ MI?

KAYSERİ DE ÇİFTÇİNİN UMUDU DURSUN ATAŞ MI? ÇİFTÇİLER MECLİSTE ÇARE ARIYOR!
KÖRLER DÖĞÜŞÜ ve BİZ08 Aralık 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi