ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİNİN PARK BAHÇELERİYLE KİM İLGİLENİYOR? BİLMİYORUZ AMA YAPTIKLARI İŞLERİNİ PEK GAALİYE ALMIYORLAR GALİBA.

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİNİN PARK BAHÇELERİYLE KİM İLGİLENİYOR? BİLMİYORUZ AMA YAPTIKLARI İŞLERİNİ PEK GAALİYE ALMIYORLAR GALİBA.

Tarih 18 Temmuz 2019, 11:54 Editör editor

Bir İran atasözü vardır derler ki İranlılar er kayıp hatun seyip derler Rektör beyin işleri çoğalınca hoca kayıplara karıştı üniversiteyi biraz ihmal mi ediyor dersiniz? Bilindiği kadarı ile üniversite kos koca bir kurum buna birde MK yönetimi eklenince elbette inkıtalar başlayacak.

Özellikle üniversitenin çevre düzeni tıp fakültesinin çimleri kuruyor insanlarımız her ne kadar anlayışsız ve duyarsız olsalar da park bahçelerinde önlem alması gerekmez mi? Örneğin çimler sık sık sulanır insanlar üzerine basmasın diye şeritle çekilir çevre çok bakımsız ve ilgisiz gönül ister ki her yer yemyeşil olsun vatandaşın da gözü gönlü açılsın gördüklerimiz bundan ibaret. Sınıfta kalmayın lütfen işi ehline verin. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 252 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Tarım

ÖRNEK MÜDÜR ÖRNEK ÇİFTÇİ ÖRNEK PROJE

ÖRNEK MÜDÜR ÖRNEK ÇİFTÇİ ÖRNEK PROJE Kırıkkale Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Sırrı Yılmaz, Balışeyh ilçesinde Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamınd...

İSRAİL BATSIN BEN EBEVEYNİME DÖNDÜM DİYOR.

İSRAİL BATSIN BEN EBEVEYNİME DÖNDÜM DİYOR. Bizim kadarda tarım bakanı ilgilense tarım ayağa kalkacak ya bizim çabamız kafi gelmiyor eski milli tohumlarımızı c...
SİZ HANGİSİSİNİZ21 Ağustos 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi