ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
Kandil'de1985 DEN BU YANA  ilk defa üst düzey bir PKK'lı etkisiz hale getirildi

Kandil'de1985 DEN BU YANA ilk defa üst düzey bir PKK'lı etkisiz hale getirildi

Tarih 07 Temmuz 2019, 13:14 Editör editor

1985 DEN BU YANA Türk hava kuvvetleri harekatta bulunuyor ilk defe sözde üst düzey bir geberik etkisiz hale getirile bilmiş Türk halkının gözü aydın olsun.1985 lerde felluce viyadüklerinde yeşil sipriyal boya ile yazdıkları hakaretleri hiç unutmadım.

PKK'nın sözde başkanlık ve yürütme konseyi üyesi Diyar Garip Muhammed, MİT ve TSK'nın ortak operasyonuyla etkisiz hale getirildi. Böylelikle Kandil'de ilk defa bir üst düzey PKK'lı etkisiz hale getirildi. Terör örgütü PKK/KCK'nın sözde başkanlık ve yürütme konseyi üyelerinden Diyar Garip Muhammed (Diyar Ghareeb Mohammed), Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) ortak operasyonuyla etkisiz hale getirildi. MİT ve TSK tarafından tamamen yerli ve milli imkanlarla tamamlanan ortak operasyon, 27 Haziran Perşembe günü Kandil'in Korteks Virajları bölgesinde gerçekleştirildi. KANDİL'DE İLK DEFA ÜST DÜZEY BİR PKK'LI ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ Operasyonda PKK/KCK'nın sözde başkanlık ve yürütme konseyi üyesi Diyar Garip Muhammed etkisiz hale getirildi. Operasyon, PKK'nın sözde ana karargahının bulunduğu Kandil'de ilk defa üst düzey bir PKK'lının etkisiz hale getirilmesiyle dikkati çekti.AdMatic "Halmat Diyar" kod adlı, 1973 Irak Süleyman iye doğumlu Diyar Garip Muhammed, 1992'de katıldığı terör örgütü PKK/KCK'nın sözde başkanlık konseyinin 7 üyesinden biriydi . ((KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 295 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ASAYİŞ

KRAL 71 YENİ ATANAN EMNİYET MÜDÜRÜNE HOŞ GELDİNİZ ZİYARETİNDE BULUNDU

KRAL 71 YENİ ATANAN EMNİYET MÜDÜRÜNE HOŞ GELDİNİZ ZİYARETİNDE BULUNDU 1970 Bulgaristan da doğdu Türkiye de büyüdü 1950 göçmenlerinden olan ana babadan doğma İlk ve orta öğrenimini Anka...

BAŞ HEKİMLİKTEN ÇİRKİN DUYUMLAR? RÜZGAR ESTİKÇE KOKU GELİYOR HERKESLE RESTLEŞİYOR.ACABA KİME GÜVENİYOR ARKASINDA KİM VAR?

BAŞ HEKİMLİKTEN ÇİRKİN DUYUMLAR? RÜZGAR ESTİKÇE KOKU GELİYOR  HERKESLE RESTLEŞİYOR.ACABA KİME GÜVENİYOR ARKASINDA KİM VAR? Dayanağına da ulaşacağız biz araştırmacıyız. Eşi hanım efendinin hukukçu olmasına rağmen hareketleri hukuk dışı her...
“ VATANA SADÂKAT ŞEREFİMİZDİR “13 Ekim 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi