ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KIRIK KALENİN EN ESKİ GÖMLEKÇİSİ ASIRLIK USTA FİYATLAR SİZİ ALDATMASIN DEDİ.

KIRIK KALENİN EN ESKİ GÖMLEKÇİSİ ASIRLIK USTA FİYATLAR SİZİ ALDATMASIN DEDİ.

Tarih 07 Temmuz 2019, 12:40 Editör editor

1968 de kırık kaleye çorumun İskilip ilçesinden geldiğini söyleyen İsmail Turan yarım asırı geçkin zamandır Kırıkkale de gömlek terzisi olarak çalıştığını söyleyen usta fiyatlara aldırmayın siparişle yapılan işe yeter olmaz diyor.

Hazır alınan gömleklerin yakaları keyfe keder verir diyerek birde espri yapıyor yakanın birisi kal gidelim der diğeri halt etme biraz daha otur der fiyatı ucuz olur ama giydiğin gömlek içine sinmez diyor gömlekçi de sipariş verdiğin gömlek isteğe göre olur ama hazır alırsan fabrikanın isteğine uymak zorundasın diyor İsmail Turan.kendisinin yaşlandığından bahsederken yerine oğlu İbrahim'i yetiştirdiğini bu zamana kadar Kırıkkale halkına ben hizmet ettim bundan sonrada oğlum hizmet edecek diyor ve Kırıkkale insanına Allah daha çok versin hizmet verdik karşılığını aldık müşteri veli nimet imizdir inkar edersek Alla adamın gözüne durdurur dedi. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR))

Bu haber 284 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

kültür sanat

KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI HER KUŞU TUTU BESLEDİ BİR TEK İBİBİK KALDI BESLEMEDİĞİ ONA DA UĞRAŞIYOR.

KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI HER KUŞU TUTU BESLEDİ BİR TEK İBİBİK KALDI BESLEMEDİĞİ ONA DA UĞRAŞIYOR. İBİBİĞİN KOKTUĞUNUN FARKINDA DEĞİL Tam 20 yıl olmuş karmaş denen firma Kırıkkale den gideli hala tabelası sökülm...

KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ İKİ ENLEMİ BİLİNMEYEN BİR BOYLAM OLDU?

KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ İKİ ENLEMİ BİLİNMEYEN BİR BOYLAM OLDU? BİR YIL OLDU YERİNE ADAM BULAMADILAR ADAM ÇOKMUŞ AMMA NİTELİKLİSİ YOKMUŞ?
SONUÇ İHANET11 Eylül 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi