ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
ÜZÜMÜ VE ŞARABI İLE DİŞ ÜLKELERE BİLE ÜN SALAN HASAN DEDE KÖYÜ DE TARİHE KARIŞTI.

ÜZÜMÜ VE ŞARABI İLE DİŞ ÜLKELERE BİLE ÜN SALAN HASAN DEDE KÖYÜ DE TARİHE KARIŞTI.

Tarih 07 Temmuz 2019, 11:48 Editör editor

Ama ne köydü karpuzu,üzümü ve sebzesi ile çok meşhur olan köyde tarihe gark oldu başka köylerin çiftçileri üzümlerini satarken Hasan dedenin diye satarlardı.

Bu zamana kadar gelmiş geçmiş iktidarların yanlış tarım politikaları yüzünden tarım bittiği gibi bu tarımı işleyenler de bitti diyor İpek Erkol bırak kendimizin ekip diktiğini kaliteli mal bulamıyoruz alıp satmaya alıp satan çiftçi durumuna düştük bizi bu hale getirenler utansın tarımdan anlamayan insanları tarımın başına getiriyorlar tarımı da böyle bitiriyorlar dedi.öte yandan söze karışan Aslan Biçer eski günlerimizi arıyoruz vallahi sebzenin kokusu değişti 50 yıldır bu işi yapıyorum eski günlerimi arıyorum yediğimiz içtiğimiz hep kimyasal dağlarda bazı hayvanların nesli tükendi onlarda kimyasal yiyorlar dedi. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 147 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Tarım

BU YIL İTHALAT BİLENE DE BİLMEYENE DE TARIMI ÖĞRETTİ.

BU YIL İTHALAT BİLENE DE BİLMEYENE DE TARIMI ÖĞRETTİ. Tarihte bizim iki sanatımız var millet olarak birisi harpçilik diğeri çiftçilik ama ne var ki emperyalistler ve siy...

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİNİN PARK BAHÇELERİYLE KİM İLGİLENİYOR? BİLMİYORUZ AMA YAPTIKLARI İŞLERİNİ PEK GAALİYE ALMIYORLAR GALİBA.

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİNİN PARK BAHÇELERİYLE KİM İLGİLENİYOR? BİLMİYORUZ AMA YAPTIKLARI İŞLERİNİ PEK GAALİYE ALMIYORLAR GALİBA. Bir İran atasözü vardır derler ki İranlılar er kayıp hatun seyip derler Rektör beyin işleri çoğalınca hoca kayıplar...
15 Temmuz'un anlam önemine dair konuşma(cı)lar!16 Temmuz 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi