ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
BEN MAHCUP LANDIM BAYANLARDA MAHCUP LANDILAR RESİM ALIRKEN

BEN MAHCUP LANDIM BAYANLARDA MAHCUP LANDILAR RESİM ALIRKEN

Tarih 15 Haziran 2019, 17:48 Editör editor

Bu yaşıma geldim ilk defa gördüm 4 bayanın birleşip bir karpuz aldıklarını hani tarım ülkesiydik bize ne oldu sevgili okurlarımız. Artık dilim dilim yiyeceğiz karpuzu.

Ne oldu Hasan dedeli kardeşlerimize Kırıkkale ye sığmazlardı da başka illere giderlerdi tarla kiralamaya hani nerede Hüssük mert oğlu hani nerede,bayramlar onun ortağı Arif ağabeyler hani nerede benim deli Abbasım,onlar hayatta olsalardı festivaller yaparlardı 20 kilodan aşağı karpuz üretmezlerdi.kilo ile karpuz satmazlardı hep tane tane verirlerdi kimsede 4-5 kişi olup ortaklaşa karpuz almazlardı. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 409 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Tarım

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİNİN PARK BAHÇELERİYLE KİM İLGİLENİYOR? BİLMİYORUZ AMA YAPTIKLARI İŞLERİNİ PEK GAALİYE ALMIYORLAR GALİBA.

KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİNİN PARK BAHÇELERİYLE KİM İLGİLENİYOR? BİLMİYORUZ AMA YAPTIKLARI İŞLERİNİ PEK GAALİYE ALMIYORLAR GALİBA. Bir İran atasözü vardır derler ki İranlılar er kayıp hatun seyip derler Rektör beyin işleri çoğalınca hoca kayıplar...

Hasat başladı Kırıkkale'den günlük 800 ton buğday ve arpa sevkiyatı yapılıyor

Hasat başladı Kırıkkale'den günlük 800 ton buğday ve arpa sevkiyatı yapılıyor Kırıkkale'nin Delice ilçesinde çiftçilerin tarım arazilerinden ürettiği günlük 800 ton buğday ve arpa Türkiye&#...
15 Temmuz'un anlam önemine dair konuşma(cı)lar!16 Temmuz 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi