ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
Kayserili gazeteciye kalleş saldırı

Kayserili gazeteciye kalleş saldırı

Tarih 11 Mayıs 2019, 12:27 Editör editor

TSK içerisindeki FETÖ yapılanmasını deşifre eden Yavuz Selim Demirağ yoğun bakımda...Yeniçağ Gazetesi’nin Kayserili yazarlarından Türkiyem TV’nin de programcılarından Yavuz Selim Demirağ hain bir saldırı sonucu GATA’da yoğun bakımda tedavi altına alındı. Konuyu kamuoyuna Türkiyem Tv duyurdu. Türkiyem Tv’nin resmi internet sitesinde konuyla ilgili şu haber yayınlandı: Yavuz Selim Demirağ saldırıya uğradı, sağlık durumu ciddiyetini koruyor Türkiyem TV program yapımcısı ve Yeniçağ Gazetesi yazarı Yavuz Selim Demirağ kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradı, sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Türkiyem TV program yapımcısı ve Yeniçağ Gazetesi yazarı Yavuz Selim Demirağ kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradı. Polis failleri araştırıyor. Gata'ya kaldırıldığı bilgisi paylaşıldı. Kızından aldığımız bilgilere göre 7 kişi beyzbol sopalarıyla evinin önünde içeri girerken saldırdı, araç plakası çalıntı çıktı, kafasına ve boynuna sopalarla saldırdılar. Demirağ hastanede müşayede altına alındı. SAHTE PLAKALI ARAÇLA TAKİP ETMİŞLER Demirağ ile saldırı öncesi televizyon programı yapan ve program sonrası Demirağ’ı evine bırakan Yeniçağ Gazetesi Yazarı Murat Ağırel ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla olayı kamuoyuna şöyle duyurdu: Bugün Türkiye'm TV’de beraber program yaptık Yavuz Selim Demirağ ile birlikte.Program çıkışı evine bıraktım.Sahte plakalı doblo markalı araç ile bizi takip etmişler .Sonrasında ben vedalaşıp ayrıldıktan 2-3 dakika sonra Yavuz ağabeye saldırmış alçaklar. G atada yoğun bakımda... TSK’DAKİ FETÖ YAPILANMASINI DEŞİFRE ETMİŞTİ Kayserili Gazeteci Yavuz Selim Demirağ 15 Temmuz hain darbe girişimi öncesi yazdığı İmamların Öcü adlı kitabında TSK içerisindeki FETÖ yapılanmasını deşifre etmişti. MERAL AKŞENER SALDIRIYI KINADI İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Demirağ'a yapılan saldırıyı sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kınadı. Akşener şu paylaşımı yaptı: Yeniçağa Gazetesi yazarı değerli kardeşim Yavuz Selim Demirağ'a yapılan alçak saldırıyı kınıyorum. Kendisine acil şifalar diliyorum. Bu yapılan alçak saldırı basın özgürlüğüne ve fikir hürriyetimize yapılmıştır. Bunlar bizi yıldıramaz, yıldıramayacak! KRAL 71 OLARAK DİYORUZ Kİ! Bu bir acizliğin ifadesidir hatta ark yapan bir akımın ampulleri esnetmesidir Demirağ kardeşimize meslek taşımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 627 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

ASAYİŞ

Vali Sezer Suç Duyurusunda bulundu Bir vali sorumlu olduğu ilin her şeyinden Mes'ul olmalı.

Vali Sezer Suç Duyurusunda bulundu Bir vali sorumlu olduğu ilin her şeyinden Mes'ul olmalı. teşekkürler sayın valim elbette bey belirsiz meydan ıssız olmamalı hak ve adalet yerini bulmalı.

Gaziantep'te Taciz Şüphelisini Terlikle Dövüp, Polise Teslim Ettiler

Gaziantep'te Taciz Şüphelisini Terlikle Dövüp, Polise Teslim Ettiler Gaziantep'te, sokakta yürüyen kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen Salih S., mahalleli tarafın...
Seçim de geçecek22 Mayıs 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi