ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
Vali Sezer” Bu Millete Yapacağımız Hizmetleri İbadet Hassasiyetiyle Yapmalıyız”diyorsunuz da ancak sayın valim o buyurduğunuz hizmetin ehli Bu yıl orada yoktu( ATA NUR AYDIN)

Vali Sezer” Bu Millete Yapacağımız Hizmetleri İbadet Hassasiyetiyle Yapmalıyız”diyorsunuz da ancak sayın valim o buyurduğunuz hizmetin ehli Bu yıl orada yoktu( ATA NUR AYDIN)

Tarih 06 Nisan 2019, 16:03 Editör editor

KIRIKKALE-(04.04.2019) Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, İl Özel İdaresinin yeni sezon açılışı ile araç parkına kazandırılan araçların teslim törenine katıldı.

Törende konuşan Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Osman Akbaş “ İl Özel İdare olarak geçen seneki gayretli faaliyetlerimizi bu sene de arttırarak sürdürmek için çalışmalarımızı hızlı bir şekilde başlattık. Yeni sezonun Kırıkkale için hayırlı olmasını ve çalışan işçi kardeşlerimin kazasız belasız bir sezon geçirmelerini temenni ederim” dedi. Vali Yunus Sezer ise kazasız belasız bir iş sezonu dileyerek başladığı konuşmasında “ Bu millete yapacağımız hizmetleri ibadet hassasiyetiyle yapmalıyız” dedi. Tarım ve Orman Bakanlığından 2 adet hibe kamyon, Çevre ve Şehircilik Bakanlığından 2 adet hibe kamyon, İl Özel İdaresi imkanlarıyla 1 adet dozer ve 3 adet kamyonunun Kırıkkale mize ve İl Özel İdaresi araç parkına kazandırıldığını, ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanlığından teslim alınan 350 adet çöp konteynerinin de köylerimize dağıtılacağını kaydeden Vali Sezer şunları söyledi: “ Bugün iş makinelerimiz in hizmete sunulması ve aynı zamanda İl Özel İdaresi olarak bahar dönemi ile beraber iş sezonunda yazın yapacağımız işlerinde açılışını yapıyoruz. Kışın boş durmadık, plan ve proje ürettik. Hem kendi kaynaklarımızı kullandık hem de ilgili Bakanlıklarımızdan bize gerekli olan iş makineleri nın hemen hemen tamamını aldık. İnşallah bundan sonra geçen yıl yapmış olduğumuz hizmetleri en az ikiye, üçe katlamak suretiyle bu sene Kırıkkaleliler le buluşturmayı hedefliyoruz. Geçen yıl 45 km kadar asfalt yol yapmıştık. Bu sene asfalt yolu 100 km’ye, geçen yıl yaptığımız stabilize yolu da iki katına çıkarmayı hedefliyoruz.” İl Özel İdaresi yerleşkesinde düzenlenen törende dualar edilerek yeni araçlar hizmete sunuldu. Törene Vali Yunus Sezer’in yanı sıra Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Ayaz, Vali Yardımcısı ve İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Osman Akbaş, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, protokol mensupları ve il özel idaresi çalışanları katıldı.bir vali vekili il özel idaresi genel sekreterinin vekili nasıl oluyor anlamış değiliz (kral 71 gerçekleri yazar)

Bu haber 254 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

kültür sanat

KIRIKKALE Meslek Lisesi TARİHE KARIŞIYOR Müze Oluyor,

KIRIKKALE Meslek Lisesi TARİHE KARIŞIYOR Müze Oluyor, Kırıkkale Valisi Yunus Sezer, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekci ile birlikte ...

KIRIK KALENİN EN ESKİ GÖMLEKÇİSİ ASIRLIK USTA FİYATLAR SİZİ ALDATMASIN DEDİ.

KIRIK KALENİN EN ESKİ GÖMLEKÇİSİ ASIRLIK USTA FİYATLAR SİZİ ALDATMASIN DEDİ. 1968 de kırık kaleye çorumun İskilip ilçesinden geldiğini söyleyen İsmail Turan yarım asırı geçkin zamandır Kırıkka...
15 Temmuz'un anlam önemine dair konuşma(cı)lar!16 Temmuz 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi