ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
SAHİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ NE OLACAK HAKTAN KAÇMAZ DEDİK VALLAHİ HAKTAN MI KAÇTI HALKTAN MI KAÇTI kendiliğin Den Mİ GİTTİ    BİLEMEYİZ.

SAHİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ NE OLACAK HAKTAN KAÇMAZ DEDİK VALLAHİ HAKTAN MI KAÇTI HALKTAN MI KAÇTI kendiliğin Den Mİ GİTTİ BİLEMEYİZ.

Tarih 18 Mart 2019, 20:04 Editör editor

Ey okur hiç böyle vali olurmu? Çalışan maki nanın dişlisine manevi la soktu sanki 25 yıllık düzeni bozduğuna inanıyorum Allah böyle valileri başka şehirlere vermez inşallah.

Sevgili okurlarım geldi babasıyla gitti babasıyla Kırıkkaleyi oğlumu yönetti babası mı bir türlü akıl erdiremedik vali konağından sızan bilgiler böyle idi inanır mısınız ilimizin hiçbir derdi ile ilgilenmedi yol kenarlarına dökülen molozları defalarca yazdım oralı mısın demedi sonunda vali muavini Osman bey sağ olsun ilgilendi diyeceğimiz şu ki bu şehrin il özel idaresi ne zamana kadar vali muavini ile yürütülecek bazı sivri zekalıların gazına gelip çalışan bir tezgahı durdurdular 31 marttan sonra göreceğiz siyasete demir atanları kendilerini amerikanın 6.filosu sananları.Bu yollar o beğenmediğiniz Ata nur un eserleri yeni atılan asfaltları gidinde görün delicenin boz köy ve kocabaş yollarına bir bakın 10 kilometrelik asfalt ne hale gelmiş? Ben gittim gördüm çünkü il özel idare nerede KRAL 71 ORADA. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 1584 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GUNCEL

ABD ile yapılan anlaşmaya İYİ PARTİDEN İLK YORUM

ABD ile yapılan anlaşmaya İYİ PARTİDEN İLK YORUM AMERİKA İSTEDİĞİNİ ALDI

İYİ Parti Milletvekili Ataş: Keşke zamanında (rabia yerine) bozkurt işareti yapsaydınız!

İYİ Parti Milletvekili Ataş: Keşke zamanında (rabia yerine) bozkurt işareti yapsaydınız! “İktidar yapılan hayati uyarıları dikkate almamış ve ülkeyi bu duruma sürüklemiştir” sadece bu milletten sağ elini...
“ VATANA SADÂKAT ŞEREFİMİZDİR “13 Ekim 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi