ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
SAHİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ NE OLACAK HAKTAN KAÇMAZ DEDİK VALLAHİ HAKTAN MI KAÇTI HALKTAN MI KAÇTI kendiliğin Den Mİ GİTTİ    BİLEMEYİZ.

SAHİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ NE OLACAK HAKTAN KAÇMAZ DEDİK VALLAHİ HAKTAN MI KAÇTI HALKTAN MI KAÇTI kendiliğin Den Mİ GİTTİ BİLEMEYİZ.

Tarih 18 Mart 2019, 20:04 Editör editor

Ey okur hiç böyle vali olurmu? Çalışan maki nanın dişlisine manevi la soktu sanki 25 yıllık düzeni bozduğuna inanıyorum Allah böyle valileri başka şehirlere vermez inşallah.

Sevgili okurlarım geldi babasıyla gitti babasıyla Kırıkkaleyi oğlumu yönetti babası mı bir türlü akıl erdiremedik vali konağından sızan bilgiler böyle idi inanır mısınız ilimizin hiçbir derdi ile ilgilenmedi yol kenarlarına dökülen molozları defalarca yazdım oralı mısın demedi sonunda vali muavini Osman bey sağ olsun ilgilendi diyeceğimiz şu ki bu şehrin il özel idaresi ne zamana kadar vali muavini ile yürütülecek bazı sivri zekalıların gazına gelip çalışan bir tezgahı durdurdular 31 marttan sonra göreceğiz siyasete demir atanları kendilerini amerikanın 6.filosu sananları.Bu yollar o beğenmediğiniz Ata nur un eserleri yeni atılan asfaltları gidinde görün delicenin boz köy ve kocabaş yollarına bir bakın 10 kilometrelik asfalt ne hale gelmiş? Ben gittim gördüm çünkü il özel idare nerede KRAL 71 ORADA. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 1817 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GUNCEL

TUNCELİ BELEDİYE BAŞKANI BUGÜN YARIN İŞBAŞI YAPACAK.

TUNCELİ BELEDİYE BAŞKANI BUGÜN YARIN İŞBAŞI YAPACAK. korona virüs nedeni ile rahatsızlaşan Tunceli belediye başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu kaç zamandır tedavi görmekte ik...

İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLET VEKİLİ ATAŞ KAYSERİLİLER İŞSİZ

İYİ PARTİ KAYSERİ MİLLET VEKİLİ ATAŞ KAYSERİLİLER İŞSİZ BÜYÜK ŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHZADE BİLAL ER-DOĞANIN OKÇULAR VAKFINA TESİS YAPIYOR KANTARMA ZAPT ETMİYOR GEMİ AZIYA ALDI...
ZEHRA BİR ÖRNEKTİ SADECE!!...13 Temmuz 2020


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi