ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KIRIKKALE DE YAHŞİHAN HARİÇ ÇOK ADAYLAR DEFOLU MU?

KIRIKKALE DE YAHŞİHAN HARİÇ ÇOK ADAYLAR DEFOLU MU?

Tarih 28 Şubat 2019, 22:51 Editör editor

Özellikle ilçelerde ve beldelerde MAZİLERİ KARANLIK ADAYLAR VAR örneğin ,belde olarak hacılar adayı,kendi adına arazi alıp fabrika kurduğu iddia ediliyor Bahşili adayının şu anda ağır cezada duruşması devam ediyor, Akdeniz üniversitesi rektörü ile aynı kategoride olduğu söyleniyor.

Balışeyh adayı sızıntı dergisini basmaktan zanlı olduğu söyleniyor. Hacılar belde başkanının ise fabrika yaptırdığı hacılardan kara Ahmetliye kadar arazi satın aldığı en yakın akrabaları tarafından söyleniyor. Örneğin Süleyman bağrı açık ve talat isimli bir vatandaş tarafından dile getirildi bize karanlık vebali söyleyenlerin ey okur. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 499 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

GUNCEL

SAHİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ NE OLACAK HAKTAN KAÇMAZ DEDİK VALLAHİ HAKTAN MI KAÇTI HALKTAN MI KAÇTI kendiliğin Den Mİ GİTTİ BİLEMEYİZ.

SAHİ KIRIKKALE İL ÖZEL İDARESİ NE OLACAK HAKTAN KAÇMAZ DEDİK VALLAHİ HAKTAN MI KAÇTI HALKTAN MI KAÇTI kendiliğin Den Mİ GİTTİ    BİLEMEYİZ. Ey okur hiç böyle vali olurmu? Çalışan maki nanın dişlisine manevi la soktu sanki 25 yıllık düzeni bozduğuna inanı...

KIRIKKALENİN ÇİÇEKCİ BAŞKANI BENİM ADIM HIDIR ELİMDEN GELEN BUDUR KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI KİMSESİZLERE 12 DAİRE YAPTI.

KIRIKKALENİN ÇİÇEKCİ BAŞKANI BENİM ADIM HIDIR ELİMDEN GELEN BUDUR KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI KİMSESİZLERE 12 DAİRE YAPTI. Ayrıca cadde üzerindeki direklere çiçek astı cadde üzerine saksılı çiçekler koydu.ne yapsın demek ki becerisi bu ol...
Gebze- Halkalı hattı İstanbul'u rahatlattı17 Mart 2019

ANKET

KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
Tüm Anketler


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi