ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KIRIKKALENİN SULAKYURT VE BALIŞEYH İLÇE BELEDİYE BAŞKANLIKLARINA EMEKLİ ASKERLER TALİP OLDULAR.

KIRIKKALENİN SULAKYURT VE BALIŞEYH İLÇE BELEDİYE BAŞKANLIKLARINA EMEKLİ ASKERLER TALİP OLDULAR.

Tarih 03 Şubat 2019, 22:46 Editör editor

Bir havacı teknisyen diğeri jandarma ikisi de Türk silahlı kuvvetlerine 25’er yıl hizmet etmiş disiplinli bir devlet terbiyesine haiz insanlar anında halkla kucaklaşmasını bile bilen insan olduklarını anında ispatladılar.

Balışeyh ilçesinde CHP grup başkan vekili özgür özen 2 şubat cumartesi günü hayli bir kalabalıkla emekli asker adayını tanıtırken 3 şubat pazartesi günü sulak yurt adayı Taner cihanı CHP genel başkan yardımcısı Kırşehir millet vekili Yıldırım kaya tanıtımını yaptı.Bu arada da halkla tam manasıyla kaynaşma içerisine girerek halka hitabında artık bizim anlatmamıza gerek var mı sizler her şeyi bizden iyi biliyorsunuz aklınız var izanınız var 17 yıldır sizi yönetiyorlar sizleri yönetirken de hükumeti bir aile şirketine döndürdüklerinde de her halde farkındasınız dedi. ve şöyle devam etti ben balı şeyhte ki komutanıma da sulak yurttaki komutanıma da güveniyorum bunların seçildiği zaman bu iki ilçemizde de hak ve adaletin eşit tecelli edeceğine inanıyorum dedi tanıtım öyle kalabalıktı ki çocuklar bile bayrak salladı.Söylentilere bakılırsa Bu durumda İsmail bildiğin işi önceki senelere rağmen biraz zorlanır diyorlar (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 612 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

siyaset

İŞTE GÖNÜL İŞİ BÖYLE OLUR LAFLA OLMAZ ARKADAŞ.

İŞTE GÖNÜL İŞİ BÖYLE OLUR LAFLA OLMAZ ARKADAŞ. Ahmet sungur zamanında toprağı iyi işlemiş ki ürünü de iyi alıyor zaman azaldıkça kalabalığı da eksilmiyor artıyor ...

Kayseri de AKP BELEDİYE BAŞKAN ADAYININ ÇOCUK SANDIĞI KİŞİ SEÇMEN ÇIKTI

Kayseri de AKP BELEDİYE BAŞKAN ADAYININ ÇOCUK SANDIĞI KİŞİ SEÇMEN ÇIKTI Vatandaş: “Memduh başkana sorununu anlatırken, ‘gel sana şeker vereyim’ demiş.
Gebze- Halkalı hattı İstanbul'u rahatlattı17 Mart 2019

ANKET

KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
Tüm Anketler


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi