ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
KIRIKKALE NİN BALIŞEYH İLÇESİNDE IRMAKLARI KİM İKNA EDERSE O KAZANIYORMUŞ.

KIRIKKALE NİN BALIŞEYH İLÇESİNDE IRMAKLARI KİM İKNA EDERSE O KAZANIYORMUŞ.

Tarih 02 Şubat 2019, 23:27 Editör editor

300 Oyları varmış kim ki onları ikna edip de oylarını alırsa yerel seçimleri o kazanıyormuş.bundan 25 yıl kadar önce Van'ın Erciş ilçesinden göçüp Balışeyh ilçesinin oba köyünden arazı alıp bu köye iskan olmuşlar.

Ama geldikleri günden bu yana köprünün altından çok sular akmış ırmaklar kabinesinden bir gençle ayak üstü bir söyleşide bulunduk adı ilhan ırmak KRAL 71 OLARAK buraya geldiklerinde hayvancılıkla uğraştıklarını kendisinin bura doğumlu olduğunu belirten ilhan ırmak 300 oyumuz var büyüklerimiz kimi isterlerse biz oylarımızı oraya veririz bizim insanlarımızın da kendilerine göre bazı ihtiyaçları ve işleri bulunmaktadırlar kim ki bizim ihtiyacımıza binaen söz verir de sözünü yerine getirirse biz o adaya itimat eder oylarımızı düşünmeden veririz örneğin bir zamanlar Cehdi başkanla iyi anlaşmıştık şimdi ise Ali başkanımız var bakacağız diyor bir yandan da 158 oyun şimdiden dedeli oğluna söz verildiğini beyan etti 142 oyun hangi cenaha gideceğini söylemedi demek ki Balışeyh de dengeler Vanlıların elinde. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR)

Bu haber 744 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

mizah

GÜNEŞ YÜZÜNÜ GÖSTERDİ YA İŞ YOK ESNAFIN UYKUSU VAR.

GÜNEŞ YÜZÜNÜ GÖSTERDİ YA İŞ YOK ESNAFIN UYKUSU VAR. Liderler meydanlarda bağıra dursunlar işsizlikten esnafın uykusu geldi.

VATANDAŞIN DİYOR Kİ NE OLUYORSA ADAYLARA OLUYOR SERDAR KAZANMIŞ KAYBETMİŞ BAHÇELİNİN UMRUNDAMI?DİYORLAR!

VATANDAŞIN DİYOR Kİ NE OLUYORSA ADAYLARA OLUYOR SERDAR KAZANMIŞ KAYBETMİŞ BAHÇELİNİN UMRUNDAMI?DİYORLAR! Bu seçimde serdar ne kadar harcadı bahçelinin haberi var mı evladım halin ne sıkıntın var mı diye sordu mu? Adaylar...
Gebze- Halkalı hattı İstanbul'u rahatlattı17 Mart 2019

ANKET

KIRIKKALE BELEDİYE BAŞKANI OLARAK KİMİ GÖRMEK İSTERSİNİZ?
Tüm Anketler


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi