ANA SAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR SİTENE EKLE KÜNYE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

Haberler

Yeni Sayfa 3


KIRIKKALE
Günün en yüksek ve en düşük sıcaklığı gösterilmiştir

Online Ziyaret Durumu

       
ŞU ANDA HACILAR KASABASI MAHRUMİYET BÖLGESİ Mİ?

ŞU ANDA HACILAR KASABASI MAHRUMİYET BÖLGESİ Mİ?

Tarih 25 Ocak 2019, 13:17 Editör editor

Beldeden Kırıkkale ye okumaya gelen talebeler hacılara gitmede çok zorluk çekiyor zira saat 7 olduktan sonra hacılara araç bulmak imkansız özellikle kız çocukları çok perişanlık çekiyorlar.

Perşembe günü yani 24-1-2019 günü belediye başkanı MENDUH bağrı açık seçim faaliyetlerini görüntülememiz için KRAL 71’İ davette bulunmasına rağmen hacılara verdiği saatte araç bulamadığımızdan dolayı ziyareti gerçekleştiremedik bu nedenle diyoruz ki saat 7 den sonra hacılarda hayat duruyor herkes kendi derdine düşmüş hacılar halkının derdi umurlarında değil diyarlar özellikle de halkın sitemi mevcut belediye başkanına oluyor seçime giriyoruz diye halkı unutmayın beyler.HACILAR büyük ama galiba yönetenler küçük.belkide minibüsçüler dernek başkanı beceriksizdir bilemiyoruz. (KRAL 71 GERÇEKLERİ YAZAR) Bu haber 870 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

MAGAZİN

PEZEVENKLİĞİN BU KADARI Skandal şirket uygulaması! Mini etek giyip fotoğrafını çeken çalışanlara ikramiye

PEZEVENKLİĞİN BU KADARI Skandal şirket uygulaması! Mini etek giyip fotoğrafını çeken çalışanlara ikramiye Rusya'da alüminyum üreticisi Tatprof adlı şirket, mini etek giyen çalışanlara saat başına 100 ruble daha fazla ...

BİZ KİMSEYİ UNUTMADIK UNUTMAMIZ DA MÜMKÜN DEĞİL KADİR GECENİZ VE BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!

BİZ KİMSEYİ UNUTMADIK UNUTMAMIZ DA MÜMKÜN DEĞİL KADİR GECENİZ VE BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN! BÜTÜN SEVENLERİME SAYGI VE HÜRMETLERİMİ ARZ EDERİM SAYGILARIMLA.
“TÜRKİYE ES 400 ALACAKTIR DEMİYORUM ALMIŞTIR”13 Haziran 2019


  Yönetici Girişi 

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi